סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

שעון חכם, מדריך לבחירה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

שעונים תמיד היו תכשיט ופריט אופנתי פופולרי מאוד בקרב גברים ונשים וגם במשך שנים היה נהוג ללמוד מסגנונו של האדם וגם מעמדו אודות השעון שהוא עונד. כמו בהרבה תחומים בחיים שלנו, גם בתחום השעונים הטכנולוגיה לא פסחה וניתן לראות בשנים האחרונות פיתוחים שונים וחידושים בתחום השעונים, כאשר הבולטים שבהם הם השעונים החכמים. אבל זה מאוד הגיוני שאם הטלפונים שלנו הפכו להיות חכמים, החשמל בבית חכם, הרבה מאיתנו יכולים לעבוד מרחוק ומכל מקום בעולם, אז גם הטלפונים שלנו יהפכו להיות חכמים. אם גם אתם החלטתם שאתם צריכים שעון חכם משלכם, אך לא בטוחים איזה שעון חכם עליכם לבחור מתוך האפשרויות הקיימות באתר סמארטליקס, אז החלטנו להכין לכם מדריך אשר יעזור לכם לבחור שעון חכם שיתאים לכם.

בחירת שעון חכם על פי שימושים

מעבר לפרמטרים אחרים כמו תקציב, הפרמטר החשוב ביותר לבחור שעון חכם או על פי השימושים שלכם, משום שהדבר החשוב ביותר בסופו של דבר הוא שהשעון החכם שאתם קונים, גם ישמש אתכם ביום יום שלכם ויהיה פונקציונלי עבורכם. אם למשל אתם מעוניינים לנהל שיחות ולקבל הודעות דרך הטלפון החכם משום שזה מבחינתכם הרבה יותר נוח ומהיר מאשר להוציא כל הזמן את הטלפון מהתיק או מהכיס כשאתם מקבלים הודעה, אז שעונים חכמים עם מסך גדול יחסית אשר מציגים בצורה ברורה את האפליקציות שקיימות בו ומאפשרות קריאה ברורה וקלה של התראות והודעות, יתאים לכם יותר. אם אתם עוסקים בספורט ומעוניינים בשעון חכם אשר בין היתר יש לו אפשרות להציג פרמטרים שונים שיעזרו לאימון שלכם ויהפכו אותו ליותר אפקטיבי, שעון ספורט חכם שמציג נתונים כמו מרחק, חיישן לחץ דם, חיישן BIA ועוד – הוא יהיה השעון החכם המתאים ביותר עבורכם.

בחירת שעון חכם על פי סגנון

אז כמו שציינו, הפונקציונליות היא הפרמטר החשוב ביותר בבחירת שעון חכם או בבחירת מוצרים בכלל, אבל אי אפשר להתכחש שהמראה המועדף והסגנון של כל אחד מאיתנו משפיע מאוד ויש לזה היגיון – אנחנו צריכים לאהוב את המראה של השעון החכם שאנחנו עונדים. היום זה ממש לא קשה למצוא שעון חכם שיתאים לאנשים מסגנונות שונים. אם פעם רוב השעונים החכמים היו נראים בסגנון ספורטיבי או עם מסך שמציג אפליקציות ומזכיר מסך של טלפון חכם, הרי שהיום אפשר למצוא עוד סגנונות רבים של שעונים חכמים ואפילו אנשים שאוהבים לענוד שעונים במראה אלגנטי יכולים למצוא שעונים חכמים שיתאימו לסגנון שלהם.

פוסטים אחרונים

היכן מומלץ למקם מפסקים בחדרים

הכנסת מפסק לחדר נעשית לרוב על ידי התקנת "בולם אש" בתקרה או בראש קיר. הבולם עשוי מתכת ובעל פתח המאפשר יציאת עשן

מכונות ארקייד

מכונות ארקייד הן סוג של משחק וידאו. הם צורת בידור פופולרית והם צורת הבידור הנפוצה ביותר בעולם, עם יותר מ-6 מיליארד יחידות