סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

שקילה במלקטות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

עד כה, שקילה של פריטים או סחורות במחסן או בבתי העסק, חייבה שימוש במתקן שקילה או משקל שעומד בפני עצמו. פתרון חדשני שזמין כיום בישראל מאפשר לייעל את תהליך השקילה לאין ערוך. אם אתם עושים שימוש במלקטת, אם יש לכם עגלת משטחים לשם פריקה במחסן או ניפוק סחורה או ציוד, אפשר לייעל את התהליך באמצעות ניהול מאזני גשר. ניתן לבצע הסבה של המלקטת כך שתתאפשר שקילה במלקטות ואלה העובדות שחשוב לדעת. 

מה זאת אומרת שקילה במלקטות

אם אתם רוצים לייעל את תהליך השקילה, אתם לא צריכים להתחיל להצטייד בציוד חדש. ניתן לבצע את ההסבה ללא קושי, כאן בארץ. פשוט מסבים את המלקטת ומציידים אותן במנגנון שקילה עם צג המורה את המשקל. 

איך זה נעשה 

הסבת המלקטות, כך שתתאפשר שקילה במלקטות נעשית בחברה מתמחה שמייצרת ומתקינה מערכת שקילה. החברה מתמחה גם בהסבה של מלגזות (למלגזות שוקלות) וכן עגלות משטחים. בחברה אוספים את המלקטת, מבצעים את ההתקנה ומחזירים את המערכת מוכנה לתפעול. 

תפעול המלקטת נשאר זהה 

אופן תפעול המלקטת או עגלת המשטחים נשאר זהה לחלוטין. אין כמעט שינוי במידות המלקטת שכן היא מוגבהת במילימטרים ספורים ורוחבה משתנה בסנטימטר או שניים. נהיגת המלקטת מתבצעת ללא שינוי כאשר הצג מורה על המשקל, בכל עת, מרגע ההעמסה. יש לציין כי ההסבה מתאימה למלקטות תקניות ותקינות. 

מערכת שקילה עמידה במיוחד 

מערכת השקילה וראש השקילה עמידים במיוחד ומתאימים לתקן תעשייתי. המשקל מדויק (רמת דיוק נאמדת ב-0.1 אחוז). ישנה אפשרות לשמירת הנתונים בזיכרון ואף לשיגור נתונים באופן אלחוטי או חיבור למערכות חיצוניות. כל האמור לעיל מאפשר לנהל את העסק או הלוגיסטיקה במחסנים בצורה טובה לאין ערוך. חוסכים טעויות. מגלים חריגות משקל בין רגע. חוסכים זמן עבודה יקר. 

> קראו על משקל עגלים באתר שקילה

 

פוסטים אחרונים

טיפים לבחירת מסך למחשב

רוצים להתחדש במסך מחשב חדש? מחפשים מסך גדול יותר או קטן יותר מכפי שהיה לכם עד כה? אנחנו כאן עם כל ההדרכה

מה תפקידו של יועץ בטיחות באש?

מערך שירותי הכיבוי בישראל תופס מקום מרכזי במתן אישורים לאכלוס מבנים ולפתיחת עסקים. לגורם פרטי שחסר ידע בנושא ואף לגורמים קבלניים ומוסדיים,