אייפון או גלקסי?

האייפון או הגלקסי הם כיום הסמארטפון הנמכר ביותר בעולם. הם שלטו בשוק, והם ימשיכו לעשות זאת. הסיבה פשוטה – הם קלים לשימוש, יפים למראה ויש להם תכונות נהדרות כמו מצלמה, אפליקציות וכו'. אבל יש איתם בעיה – הם לא מיועדים לשימוש ארוך טווח על ידי אנשים שרוצים להשתמש בטלפון שלהם במשך זמן רב.

האייפון הוא הסמארטפון הפופולרי ביותר כבר שנים. זה לא רק חזק וידידותי למשתמש, אלא גם קל מאוד לשימוש. סדרת הגלקסי חזקה וידידותית באותה מידה גם כן, אבל לוקח הרבה זמן ללמוד איך להשתמש בהן.האייפון הוא טלפון נהדר עבור האדם שרוצה להישאר מחובר לעולם. אבל זה לא מתאים לאנשים שרוצים להיות פרודוקטיביים. זה מסורבל מדי והוא לא תומך בכל התכונות שאנשים מצפים מסמארטפון בימינו. 

מצד שני, סמסונג גלקסי הוא טלפון רב תכליתי שיכול לעשות כל מה שאתה צריך לעשות. יש לו מסך ענק, הרבה אפליקציות ופיצ'רים, אבל הוא חסר בתחומים מסוימים (כמו מצלמה).

מה ההבדל בין שני המכשירים? 

יש הרבה טלפונים נהדרים בחוץ וקשה לבחור אחד. עם זאת, אם אתה רוצה להיות מסוגל להשתמש בטלפון שלך תוך כדי תנועה, אז אתה צריך סמארטפון עם חיי סוללה טובים ויכול להתמודד עם משימות כבדות.

ההבדל העיקרי בין שני המכשירים הללו הוא שלאייפון יש תצוגה גדולה יותר, המאפשרת להציג יותר תוכן בבת אחת. זה בתורו אומר יותר הזדמנויות למשתמשים לקרוא ולתקשר עם תוכן במכשיר. מצד שני, אתה יכול להשתמש בטלפון אנדרואיד עבור כל מיני משימות כמו שליחת דואר אלקטרוני, קניות וגלישה. ל-Galaxy S5 מסך גדול יותר מכל המתחרים שלו, אבל הוא גדול רק במעט מהאייפון 5s. אז מבחינת גודל לבד קשה לבחור אחד על פני השני.

לרכישה בסלקום שופ >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שלב אחר שלב: כך תבנו אתר עסקי
מתכננים לבנות אתר עסקי? ובכן, זו החלטה נכונה, משום שכיום אתרים מהווים מקור נהדר להכנסה ומכירות. אבל...
קרא עוד »
אוג 05, 2020
בואו להכיר אתר חדשות טכנולוגיה שאתם הולכים להתמכר אליו
אם יש אמרה בחיים אשר היא נכונה הרי שזה ידע שווה כוח. ניתן לראות כי כל האימפריות הגדולות בעולם מהרומאים...
קרא עוד »
דצמ 05, 2018
חברה לפיתוח אפליקציות
הטלפונים הניידים הפכו להיות מאוד חכמים וכבר מזמן הם לא משמשים רק כטלפון. זה מגיע לכדי כך ששיחות טלפון...
קרא עוד »
ינו 11, 2023