סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

אייפון או גלקסי?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

האייפון או הגלקסי הם כיום הסמארטפון הנמכר ביותר בעולם. הם שלטו בשוק, והם ימשיכו לעשות זאת. הסיבה פשוטה – הם קלים לשימוש, יפים למראה ויש להם תכונות נהדרות כמו מצלמה, אפליקציות וכו'. אבל יש איתם בעיה – הם לא מיועדים לשימוש ארוך טווח על ידי אנשים שרוצים להשתמש בטלפון שלהם במשך זמן רב.

האייפון הוא הסמארטפון הפופולרי ביותר כבר שנים. זה לא רק חזק וידידותי למשתמש, אלא גם קל מאוד לשימוש. סדרת הגלקסי חזקה וידידותית באותה מידה גם כן, אבל לוקח הרבה זמן ללמוד איך להשתמש בהן.האייפון הוא טלפון נהדר עבור האדם שרוצה להישאר מחובר לעולם. אבל זה לא מתאים לאנשים שרוצים להיות פרודוקטיביים. זה מסורבל מדי והוא לא תומך בכל התכונות שאנשים מצפים מסמארטפון בימינו. 

מצד שני, סמסונג גלקסי הוא טלפון רב תכליתי שיכול לעשות כל מה שאתה צריך לעשות. יש לו מסך ענק, הרבה אפליקציות ופיצ'רים, אבל הוא חסר בתחומים מסוימים (כמו מצלמה).

מה ההבדל בין שני המכשירים? 

יש הרבה טלפונים נהדרים בחוץ וקשה לבחור אחד. עם זאת, אם אתה רוצה להיות מסוגל להשתמש בטלפון שלך תוך כדי תנועה, אז אתה צריך סמארטפון עם חיי סוללה טובים ויכול להתמודד עם משימות כבדות.

ההבדל העיקרי בין שני המכשירים הללו הוא שלאייפון יש תצוגה גדולה יותר, המאפשרת להציג יותר תוכן בבת אחת. זה בתורו אומר יותר הזדמנויות למשתמשים לקרוא ולתקשר עם תוכן במכשיר. מצד שני, אתה יכול להשתמש בטלפון אנדרואיד עבור כל מיני משימות כמו שליחת דואר אלקטרוני, קניות וגלישה. ל-Galaxy S5 מסך גדול יותר מכל המתחרים שלו, אבל הוא גדול רק במעט מהאייפון 5s. אז מבחינת גודל לבד קשה לבחור אחד על פני השני.

לרכישה בסלקום שופ >>>

 

פוסטים אחרונים

למה צריך יועץ בינה מלאכותית?

הרבה בעלי עסקים ומנהלים פונים כעת ליועצי בינה מלאכותית לעזרה באסטרטגיית השיווק שלהם. ישנן שלוש סיבות עיקריות לכך שבעלי עסקים ומנהלים פונים