סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

אופני עיר – איך הם הפכו להיות טרנד שלעולם לא יחלוף מהעולם

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם שמתם לב שאתם רואים בכל מקום עוד ועוד אופני עיר, אתם ממש לא היחידים. זה לא טרנד חדש ולמעשה, הסיבות הללו יבהירו לכם איך הם הפכו לתופעה שלא תחלוף מהעולם. 

מהם אופני עיר מעולים 

לפני הכל, מהם בכלל אופני עיר מעולים? שלא כמו אופני שטח, הן מצוידים בגלגלים דקים למדי. מלבד זאת, הם יהיו קלי משקל אך גם בעלי שלדה עמידה. ההילוכים מאפשרים להקל על הרכיבה ולהתאים את הדיווש הנינוח לתנאי הדרך המשתנים. לרוב, כידון אופייני יהיה מוטה מעט מטה, כדי לאפשר רכיבה רכונה, להקטנת התנגדות האוויר ותמיכה בהגעה למהירות גבוהה. בכל זה אפשר לראות לא מעט יתרונות עבור סוג האופניים העירוני, אך זה לא הכל כמובן. 

למה רבים רוכשים כיום את אופני העיר 

כאמצעי תחבורה אמין וזול, לא ניתן לראות בקרוב תחליף הולם. אופני עיר חוסכים את הצורך לשלם הון על תחזוקת רכב, לא צריך לרכוש ביטוח, אין הוצאות דלק. 

בזכות אופניים אלה, אפשר לוותר על תחבורה ציבורית יום יומית ולא פחות חשוב, הרכיבה היא פעילות גופנית בריאה במיוחד. זו פעילות אירובית שגם מחזקת מאוד את פלג הגוף התחתון ותורמת לחיטוב. 

עם האופניים לצדכם, אתם עוקפים כל פקק ולא מסתבכים עם בעיות חניה. וככל שעובר הזמן, רשויות מקומיות מבינות את הצורך בסלילת יותר שבילי אופניים. וכשיש יותר שבילים, יש מקום לעוד רוכבים. 

מסיבות אלה ומסיבות נוספות (בל נשכח שזהו כלי תחבורה ירוק באמת), קצב המכירות של אופני העיר צפוי להמשיך להיות מרשים. אז אל תשכחו לקחת אתכם קסדה לכל רכיבה, קחו אתכם מים ותיק נוח לרכיבה, והצטרפו לקהילת הרוכבים הגדולה. 

מחפשים אופני עיר לנשים? הקליקו על הלינק

פוסטים אחרונים

חדרי חזרות

חדרי חזרות הם מקום שאליו הולכים שחקנים כדי לתרגל את השורות, השירים והריקודים שלהם. החזרות הן אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך התיאטרון.

שיעורים פרטיים באנגלית

כולם מכירים את האימרה ידע שווה כוח. ומסתבר שזה נכון מאוד. כאשר יש לכם ידע בתחום מסויים או ידע בהרבה תחומים יש

על היעילות של מייבשי לחות

מסיר לחות חיוני כדי לשמור על הבית או המשרד קריר ונוח. אבל אפשר להשתמש בהם גם בדרכים אחרות. לדוגמה, ניתן להשתמש בהם