סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

לרכוש או לשכור דירה – מה עדיף?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מקום מגורים הוא אחד מסעיפי ההוצאות הגדולים ביותר בישראל. כל אחד צריך להוציא מכיסו הרבה מאוד כסף כדי לזכות לקבל קורת גג מעל לראשו. קיימות שתי אופציות עיקריות. והן רכישת דירה או מגורים בדירה שכורה.

האופציה הנכונה והחכמה יותר היא כמובן לרכוש דירה וכך לחסוך את עלויות השכירות. אך מה לעשות ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות בית בעידן בו עלויות הנדל"ן רק הולכות ומאמירות לסכומים דמיוניים? כאן מגיע הפתרון של מגורים בשכירות. יש אנשים שחיים בשלום עם הפתרון הזה ושלמים איתו, אך אחרים בכל זאת מחפשים פתרון ורוצים לרכוש דירה בכל מחיר. ראו כאן משכנתא לכל מטרה!

עלויות של שכירות מול עלויות משכנתא

הנימוק לכך פשוט והגיוני מאוד- הלא תשלומי השכירות יוצאים מהכיס מידי חודש בחודשו ומדובר על סכומים בלתי מבוטלים. ניתן לרתום את הכסף הזה לטובת החזרי תשלומים של משכנתא, כך שבסופו של דבר לאחר שמסיימים לשלם את ההחזרים נשארים עם דירה משלכם. כלומר, כאשר רוכשים בית ההוצאות בגין מגורים תהיינה בסופו של דבר נמוכות יותר.

גם כי תשלומי משכנתא לא מלווים אותנו לכל החיים, כי הפירעון מסתיים ביום מן הימים. מה שלא קורה בתשלומי שכירות. וגם כי התשלומים הללו מניבים לנו בסופו של דבר זכויות בנכס.

הצורך בהון עצמי

אך כאן מגיע האתגר הגדול והוא ההון העצמי. נבין כי כדי לרכוש נכס ולקבל משכנתא צריך לשלם הון עצמי התחלתי. הון זה נועד לממן אחוז מסוים מהנכס, ובלעדיו אי אפשר לקבל משכנתא. אם כי כיום ניתן למצוא פתרונות גם עבור זה, ולממן את הדירה באמצעות משכנתא בגובה מתאים ובהתאם ליכולות ההחזר. לעבוד חכם זה לעבוד עם יועץ משכנתאות שינחה אתכם ויוביל אתכם לצעד הכי חכם ומשתלם לכם. למידע מקצועי נוסף בקרו באתר תשואות התאחדות יועצי משכנתא!

פוסטים אחרונים

פרסום בלינקדאין

פרסום בלינקדאין

ייתכן שאתם תוהים עם עצמכם, מדוע עליכם להשתמש במודעות לינקדאין. לינקדאין, מציגה יותר מ-500 מיליון משתמשים. קהל זה, כולל יותר מ- 60

עיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתרים

עיצוב לוגו הוא הרבה יותר מסתם לבנות צורה ובה שם החברה שלכם. ללוגו, יש חשיבות רבה שיכולה להכריע האם המותג שלכם יצליח,