החידושים בתוכנת אופיס 2021

תכנת אופיס הינה הנפוצה ביותר בעולם. חברת  מיקרוסופט דואגת לעדכן ולשדרג אותה כל העת ומדי שנה מפיצה גרסה חדשה למשתמשים. לרוב, היא משופרת מהקודמת ומספקת כלים יעילים נוספים. חבילת אופיס 2021 מגיעה עם תכונות ופיצ'רים חדשים. אחד הבולטים בהם הוא היכולת לעבודה  בו זמנית על אותו מסמך. עבודה משותפת של  מספר אנשים מייתרת את הצורך להעביר את המסמך באמצעות ענן. מדובר על ייעול משמעותי בנושא הנ"ל התורם אף לחיסכון בשעות עבודה.

שיפורים נוספים

  1. excell   – שינויים בפונקציות שונות כמו בתמיכה במערכים דינאמיים בטבלאות ובפורמטים נוספים. 
  2.  POWER POINT – כאן הדבר מתבטא בין היתר ביכולת הקלטת שקופיות, יכולת הצגת משיכות דיו להצגת כתב וציור כפי שנעשו על ידי המשתמש, שיפור אלמנטים במצגות בעבור אפליקציות קוראי מסך, תמיכה בפורמטים שונים.
  3. OUT LOOK – יכולת תרגום מיילים מובנים ל70 שפות, יכולת לכתוב ולצייר על מיילים עם אצבע, עט או עכבר, שיפור מהירות בחיפוש מידע.
  4. WORD – תמיכה בפורמט ODF, טאב ציור מעודכן.
  5. ממשק משופר – הממשק עבר ריענון משמעותי כדי לאפשר עבודה נוחה יותר עם ערכות צבעים חדשות. הדבר נכון גם לתוכנת אופיס וגם למערכת מיקרוסופט 365 המקוונת.

יתרונות לתוכנות מתקדמות

התוכנה מגיעה עם יחד עם מערכת הפעלה ווינדוס 11. הבחירה בשדרוג נעשית על ידי המשתמש על פי שיקולים שונים וביניהם צורך, רצון, מחירים ועוד. אין ספק, כי רבים מנצלים את החידושים לעבודתם השוטפת שאך מתייעלת עקב כך. הדבר נכון במיוחד לעסקים פעילים העושים שימוש עקבי ורצוף במערכות המחשבים שלהם אבל לא רק. גם אנשים פרטיים הרוצים להתקדם כל העת יצטיידו בתוכנה מתקדמת. מומלץ לרכוש את התוכנה מחברה בעלת ניסיון וידע בתחום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב גרפי ובניית אתרים – ייחודיות היא שם המשחק
כל הנושא של עיצוב גרפי ובניית אתרים צריך להיות גבוה בסדר העדיפויות שלכם וזאת אם אתם חושבים על הקמת...
קרא עוד »
יול 21, 2021
עיצוב שיער כלה עם אקססוריז לכלה 
>> מחפשים קשת לכלה של Theladybride - דנה מנצור? הקליקו על הלינק! עיצוב שיער כלה עם אקססוריז הוא אחד...
קרא עוד »
מאי 18, 2024
האם העולם מאובטח בתוך הענן?
ניתן לומר בצורה הברורה ביותר שבעידן שבו הענן הפך להרבה יותר משמעותי בחיים שלנו, כך הוא גם הרבה יותר...
קרא עוד »
נוב 28, 2018