סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

בינה עסקית – איך לנצל את זה לטובת העסק

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

עסקים מצליחים הם גם העסקים שמשכילים להפיק מידע ולהשתמש בו נכון. כמויות המידע העצומות שאפילו ארגונים לא גדולים יכולים לקבל מדי יום ביומו, מחייבים שימוש באסטרטגיה לניהול מידע, הפצתו והסקת מסקנות. תחום זה נקרא בינה עסקית וכדאי להבין איך לנצל זאת, לטובת העסק. 

בינה עסקית לזיהוי דפוסי פעילות 

כל דבר בעולם שיש בו מחזוריות מתנהל לפי דפוסים. לפעמים הדפוסים טובים וכדאי לשמר אותם אך לעיתים הם שגויים, וכדאי לשנות או לשכלל אותם. כדי לזהות דפוסי פעילות, אתם יכולים להשתמש בכלי בינה עסקית חזקים, שנשענים על מאגרי מידע רב שכבתיים. דפוסי הפעילות הללו יכולים להיות הן של גורמים בתוך הארגון והן של גורמים מחוץ לארגון. זיהוי דפוסים הוא הצעד הראשון שמאפשר לעסק להתייעל, לעובדים להשתפר ולמנהלים לקבל החלטות חכמות יותר. 

בינה עסקית מתארת מגמות בזמן אמת

כדי שהעסק יצמח ויתפקד טוב יותר, הוא צריך יכולת לזהות מגמות בזמן אמת. מידע שנמצא במערכת אך לא נגיש לכם הולך לאיבוד, ממש כפי שזמן יקר שלא מנוצל הולך לאיבוד. בעזרת כלי בינה עסקית העסק יכול לזהות מגמות בזמן אמת. זיהוי המגמות מאפשר לפתח מוצרים טובים יותר, להגיע ללקוחות בזמן ולספק פתרונות שאחרים אינם מסוגלים. 

כלים תומכי החלטה 

אינסטינקט ניהולי יכול לעבוד עד רמה מסוימת. בעולם מורכב ודינאמי, אין מקום לניחושים ואין מקום להימורים לא מחושבים. למעשה, בזכות כלים של בינה עסקית אכן לא צריך להסתמך על השערות. כלים ממוחשבים יודעים לכרות את המידע שצריך, בכל עת. עבור מנהלים ומקבלי החלטות, מתקבלים כלים רבי עוצמה. כלים תומכי החלטה שמאפשרים להוביל את העסק קדימה, למרות נוכחות של אי וודאות. 

פרטים נוספים באתר: https://www.rotlein.co.il/

 

פוסטים אחרונים

טיפים לבחירת מסך למחשב

רוצים להתחדש במסך מחשב חדש? מחפשים מסך גדול יותר או קטן יותר מכפי שהיה לכם עד כה? אנחנו כאן עם כל ההדרכה

מה תפקידו של יועץ בטיחות באש?

מערך שירותי הכיבוי בישראל תופס מקום מרכזי במתן אישורים לאכלוס מבנים ולפתיחת עסקים. לגורם פרטי שחסר ידע בנושא ואף לגורמים קבלניים ומוסדיים,