סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

קורס FULL STACK

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הסבה מקצועית הינה נושא נפוץ. פעמים רבות עוד בהיותנו צעירים אנו בוחרים לעצמנו מקצוע שבראיה לאחור אנו מבינים כי אינו מתאים לנו, שאינו מפרנס אותנו כראוי או שאנו פשוט לא מוצאים בו עניין יותר. במקרים מעין אלו אנשים רבים בוחרים לעשות הסבה למקצוע אחר, ללמוד קורס חדש שיספק להם מקור פרנסה חלופי ועוד. קורס FULL STACK נועד בדיוק עבור אנשים אלו אשר אינם בוחרים להישאר במקום גם כשכבר לא מתאים ומוכנים לבוא, ללמוד, להתפתח ולהכיר עולם תוכן חדש.

 

הכול על קורס FULL STACK

קורס זה קשור בעולם ההייטק והוא מאפשר לכל אדם, גם לאלו שלא עסקו בעולם זה קודם כלל, להיכנס וללמוד. בקורס תלמדו כיצד לפתח תוכנה הכוללת את כל שכבות התוכנה כולם החל מהשרת ועד הלקוח. במהלך הקורס תלמדו מגוון רחב של שפות, טכנולוגיות וכלים רבים אשר יעזרו לכם לפתח את התוכנה בצורה הטובה והאיכותית ביותר. ככל שהידע יהיה מעמיק יותר כך הביצוע יהיה טוב יותר.

אך הקורס אינו רק תיאורטי ולמעשה הוא מתמקד בעיקר בצד המעשי של עולם ההייטק. תתנסו בבניית תוכנות ובעבודה מול השרת. בסיומו של הקורס יתקיימו שתי בחינות הראשונה מעשית והשנייה עיונית אשר עמידה בהן תאפשר לכם לקבל את תעודת הגמר לה אתם זקוקים על מנת להתחיל לעבוד. דרישות הסף אינן גבוהות וכל אחד יכול להתקבל לקורס גם אם העבר האקדמאי שלכם דל ביותר.

 

הרשמה לקורס

בייחוד בימים אלו בהם שום דבר אינו יציב וחוסר הוודאות שולטת זה הזמן לקחת את החיים שלכם בידיים ולעשות משהו טוב למען עתידכם. קורס FULL STACK יכול לשמש בעבורכם פתח ליצירת מקור פרנסה חזק ואיכותי אשר ילווה אתכם במשך שנים רבות. זה בדיוק הזמן לחפש אחר הקורס הבא שנפתח.

 

מוזמנים לדבר איתנו לקבלת מידע נוסף על הקורס – מכללה טכנולוגית פרונסיס.

פוסטים אחרונים

הדברה בבני ברק

הדברה בבני ברק

שירותי הדברה בבני ברק הינם שירותים שכיחים במיוחד. כמו בכל עיר יש מזיקים שונים העשויים לפקוד את הבתים הפרטיים בעיר, בתי הכנסת,