סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

סרטוני תדמית – למי זה יכול להתאים?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כשאנחנו בוחנים מהצד את הנושא של סרטי וסרטוני תדמית, הרבה פעמים ההתייחסות שלנו היא מהצד של בית העסק, קרי, איזה בעל עסק או בעל מקצוע יכולים לעשות שימוש באמצעי שכזה. אך אנחנו צריכים לבחון את זה משני הצדדים. 

כלומר, לא רק איזה בעל עסק או בעל מקצוע יכולים לעשות שימוש בכלי שכזה, אלא גם איזה לקוחות יכולים לעשות שימוש באמצעי כזה, קרי את מה זה יכול לשרת. באופן טבעי, לא כל לקוח בהכרח ישתמש בסרט תדמית בשביל להחליט האם הוא מעוניין לעבוד עם עסק או איש מקצוע מסוים הרבה פעמים לקוחות יבחרו להשתמש באמצעים וכלים אחרים לגמרי. 

לכן עלינו לבחון, הן את השאלה איזה גורם עסקי יכול לעשות בכך שימוש והן אילו סוגי לקוחות יעשו שימוש באמצעי כמו סרטוני תדמית לעסק, מוצרים ושירותים, לפני שאנחנו מחליטים להשקיע את הכסף שלנו במוצר שכזה. כך נוכל להחליט איך לחלק את ההשקעה שלנו ולהשתמש בה בצורה נכונה. 

איך יודעים למי זה מתאים?

בעיקרון, אנחנו צריכים לבחון את השאלה, איך בדיוק אנחנו, בתור אנשי עסקים ובעלי מקצוע, יכולים לעשות שימוש בסרטוני תדמית, איפה אנחנו יכולים להציג אותם, עם אילו אמצעים וכלים אנחנו יכולים להשתמש, וכאמור בפני מי אנחנו יכולים וצריכים להציג אותם. 

לאחר מכן, אנחנו צריכים לבחון מי הקהל שירצה להשתמש בסרטוני תדמית. סביר להניח שאלו יהיו לקוחות שלא מכירים אותנו, לקוחות שלא שמעו על העסק שלנו מעולם, וכמובן לקוחות שמכירים את העסק שלנו אך יש להם אופציות אחרות ואנחנו רוצים להציג בפניהם את היתרונות שלנו באמצעות סרטון תדמית לעסק

אלו יכולים להיות לקוחות מן המניין, משקיעים פוטנציאליים, אנשים שאנחנו מעוניינים לשתף איתם פעולה או למכור להם את העסק שלנו. 

 

פוסטים אחרונים

מה מיוחד בכבל תקשורת מסוג דאטה CAT7?

כבל תקשורת נתונים CAT7 הוא סוג של כבל המשמש להעברת נתונים. הוא נועד לתמוך בדרישות רוחב הפס הגבוהות יותר של רשתות מהירות.