סרטוני תדמית – למי זה יכול להתאים?

כשאנחנו בוחנים מהצד את הנושא של סרטי וסרטוני תדמית, הרבה פעמים ההתייחסות שלנו היא מהצד של בית העסק, קרי, איזה בעל עסק או בעל מקצוע יכולים לעשות שימוש באמצעי שכזה. אך אנחנו צריכים לבחון את זה משני הצדדים. 

כלומר, לא רק איזה בעל עסק או בעל מקצוע יכולים לעשות שימוש בכלי שכזה, אלא גם איזה לקוחות יכולים לעשות שימוש באמצעי כזה, קרי את מה זה יכול לשרת. באופן טבעי, לא כל לקוח בהכרח ישתמש בסרט תדמית בשביל להחליט האם הוא מעוניין לעבוד עם עסק או איש מקצוע מסוים הרבה פעמים לקוחות יבחרו להשתמש באמצעים וכלים אחרים לגמרי. 

לכן עלינו לבחון, הן את השאלה איזה גורם עסקי יכול לעשות בכך שימוש והן אילו סוגי לקוחות יעשו שימוש באמצעי כמו סרטוני תדמית לעסק, מוצרים ושירותים, לפני שאנחנו מחליטים להשקיע את הכסף שלנו במוצר שכזה. כך נוכל להחליט איך לחלק את ההשקעה שלנו ולהשתמש בה בצורה נכונה. 

איך יודעים למי זה מתאים?

בעיקרון, אנחנו צריכים לבחון את השאלה, איך בדיוק אנחנו, בתור אנשי עסקים ובעלי מקצוע, יכולים לעשות שימוש בסרטוני תדמית, איפה אנחנו יכולים להציג אותם, עם אילו אמצעים וכלים אנחנו יכולים להשתמש, וכאמור בפני מי אנחנו יכולים וצריכים להציג אותם. 

לאחר מכן, אנחנו צריכים לבחון מי הקהל שירצה להשתמש בסרטוני תדמית. סביר להניח שאלו יהיו לקוחות שלא מכירים אותנו, לקוחות שלא שמעו על העסק שלנו מעולם, וכמובן לקוחות שמכירים את העסק שלנו אך יש להם אופציות אחרות ואנחנו רוצים להציג בפניהם את היתרונות שלנו באמצעות סרטון תדמית לעסק

אלו יכולים להיות לקוחות מן המניין, משקיעים פוטנציאליים, אנשים שאנחנו מעוניינים לשתף איתם פעולה או למכור להם את העסק שלנו. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו קוראי ברקודים קיימים כיום?
קוראי ברקוד הם כלי נהדר לעסקים. הם יכולים לעזור להם לגלות מה יש במחסן שלהם, אילו מוצרים נמכרים היטב...
קרא עוד »
נוב 19, 2022
סטארט אפ ניישן בדרום הארץ
סטארט אפ ניישן בדרום הארץ יכולה אומנם להפתיע אנשים מסוימים שבטוחים ששום דבר טוב לא יכול להתקיים מחוץ...
קרא עוד »
נוב 15, 2018
אתה מהנדס תעשייה וניהול? כך תמצא את המשרה הבאה שלך
כולנו יודעים שהחיפוש אחר עבודה טובה ומשרה מעניינת הוא לא פשוט. יש מקרים שבהם אפשר לשמוע על משרות...
קרא עוד »
אוג 20, 2022