סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

קבלו את הרשימה המלאה לכל מה שצריך להורה הטרי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם אתם עומדים בפני לידה של תינוק חדש וראשון, אתם בוודאי מתרגשים מאוד. אין ספק שכל לידה מרגשת מאוד, אך כאשר מדובר על לידה ראשונה שעתידה להפוך אתכם להורים, מדובר במאורע מרגש אפילו יותר. אתם בוודאי מתכוננים היטב לקראת הלידה וכן, אתם בוודאי יודעים שעליכם להתכונן לבואו של התינוק הקטן גם מבחינה טכנית ולרכוש עבורו את כל הציוד אשר הוא זקוק לו. ציוד עבור תינוק חייב להיות איכותי מאוד, על מנת שהוא ישמש את התינוק בצורה הטובה ביותר. אז מה בעצם חשוב לקנות ומה פחות? כדאי שתקראו את הדברים הבאים.

 

מה חשוב לרכוש עבור תינוק ראשון?

אין דבר מהנה יותר מרכישת ציוד עבור תינוק. הכל חדש, נקי, מרגש וממתין שהתינוק הקטן יוולד. בבואכם לרכוש ציוד עבור התינוק הקטן שעתיד להיוולד, בוודאי תופתעו מכמות ציוד התינוקות המוצעים למכירה. לא פעם, הדבר עלול לגרום לבלבול ולא מעט הורים טריים תוהים מה חשוב לקנות, מה פחות חשוב, מה כדאי לקנות ועוד. אז הדברים הבסיסיים ביותר שחשוב לרכוש עבור כל תינוק הם: שידת החתלה, מיטת תינוק, עריסה, עגלת איכותית של CYBEX, סלקל, אמבטיה לעגלה, אמבטיה לרחצה ועוד. מעבר לכך, ישנם לא מעט דברים הנדרשים עבור תינוק קטן: ביגוד ראשוני הכולל בו גם גופיות. מוצרי רחצה תואמים לתינוקות, מגבת לתינוק, מצעים לתינוק, מוצצים, בקבוקים, טיטולים, שמן מיוחד לתינוקות, מסרק, גוזז ציפורניים, אלכוהול לחיטוי טבור בימים הראשונים, חיתולי בד, כובעים, טרמפולינה, משטח פעילות ועוד.

בחנויות רבות, מקוונות ולא מקוונות תוכלו למצוא רשימה מלאה של הציוד הראשוני הנדרש עבור תינוק חדש. מרשימה זו תוכלו להתרשם ולבחור את הציוד הרלוונטי עבור התינוק החדש שלכם.

פוסטים אחרונים

שירותי אחסון

שלב אחר שלב: כך תבנו אתר עסקי

מתכננים לבנות אתר עסקי? ובכן, זו החלטה נכונה, משום שכיום אתרים מהווים מקור נהדר להכנסה ומכירות. אבל מאיפה מתחילים וכיצד צולחים את

סרטונים לא צנועים

מהו פלאפון כשר?

מכשירי הטלפון עברו מהפך מהותי ומשמעותי ביותר בעשרים השנים האחרונות. מטלפונים ביתיים עברנו כולנו למכשירי טלפון ניידים כאשר כל אחד כיום מחזיק

האנטי וירוס המוביל בעולם

האנטי וירוס המוביל בעולם

לא מעט אנשים תוהים איזה אנטי וירוס יספק את ההגנה הטובה ביותר על המחשב שלהם או על מערכת המחשוב שלהם. ידוע לכל