סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מה לומדים בקורס פיתוח צד שרת?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

צעירים וצעירות אשר מחפשים דרכים כיצד להשתלב בעולם ההייטק, יכולים למצוא הרבה מאוד קורסים ותחומי לימוד שונים. באופן טבעי, כל צעיר וצעירה יבחרו את מה שרלוונטי עבורם, מה שמעניין אותם בשביל להשתלב בתחום, באופן כזה שהם יוכלו לייצר לעצמם תעסוקה לאורך זמן, ביטחון כלכלי וליהנות משכר ותנאי עבודה ברמה גבוהה. 

אחד הקורסים הפופולאריים ביותר הוא פיתוח צד שרת. מי שאיננו מכיר ומבין את עולם האינטרנט וכיצד הוא פועל, ייתכן מאוד שזה יישמו עבורו כדבר מאוד מורכב ומסובך, אך אחרי שמבינים כיצד האינטרנט עובד, קל להבין מה זה אומר ולמה זה תחום מאוד חשוב ומפותח. 

פיתוח צד שרת מתייחס למעשה לכל מה שקשור לאופן בו השרת מקבל בקשות מהלקוח וכיצד הוא מחזיר אותן. האינטרנט כידוע, עובד על תקשורת שמתבצעת בין הלקוח לבין השרת. הלקוח כותב שאילתה מסוימת, והשרת מגיב לו בהתאם. מדובר על עניין טכני לחלוטין, אך יש לו משמעות מאחר ואם השרת לא ידע להחזיר ללקוח מענה לבקשה, אזי שהוא לא יוכל לבצע את הפעולה הרלוונטית עבורו. 

מה לומדים במסגרת הקורס?

קורס פיתוח צד שרת, נועד לעזור לכל מי שמתעסק בצד של השרת, כיצד לאפשר לו להחזיר מענה לבקשות הלקוחות. למשל, אם הלקוח הוא בעל העסק אשר מעוניין לבצע פעולות עסקיות מסוימות, אזי שבמסגרת הקורס לומדים כיצד לגרום לשרת לבצע את הפעולות הנדרשות, בין אם זה באתר ובין אם זה בתוכנה, על בסיס הצרכים של הלקוח. 

אלו יכולים להיות דברים מאוד טכניים ואלו יכולים להיות דברים מאוד מורכבים, שקשורים לאופי בו הקוד כתוב או לאופן בו התוכנה בנויה, על מנת שיהיה ניתן לספק מענה מלא ללקוח. 

לפרטים נוספים על לימודי תכנות >>>

פוסטים אחרונים