מהו פלאפון כשר?

סרטונים לא צנועים

מכשירי הטלפון עברו מהפך מהותי ומשמעותי ביותר בעשרים השנים האחרונות. מטלפונים ביתיים עברנו כולנו למכשירי טלפון ניידים כאשר כל אחד כיום מחזיק ברשותו מכשיר אחד או אפילו יותר בכיס. אך אם זה התחיל רק עם מכשירי טלפון בסיסיים, הרי שהיום הפונקציה של הטלפון היא רק אחת מתוך מכלול שלם של אפשרויות שיש לנו בתוך מכשיר הטלפון הסלולרי. אנחנו מדברים כמובן על מכשירי הטלפון החכמים אשר אלו נועדו להרבה יותר מסתם כך ניהול שיחות טלפון. אך למרות כל החידושים והטכנולוגיות המתקדמות בתחומי הטלפונים הסלולאריים, יש עדיין אנשים שנמנעים מתוך רצון אישי ומכוון מאותם מכשירי הטלפון המתקדמים. הם בוחרים מכשירים ישנים וטובים כמו פעם וכלל לא רוצים להתקדם אל המכשירים החכמים.
זה בעצם הטלפון הכשר!

מי רוצה פלאפון כשר?
אז מי באמת מעוניין במכשירי הטלפון הסלולאריים הכשרים? הציבור החרדי האמון על שמירת המחשבה, שמירת הדיבור ושמירת העיניים, אלו מעדיפים שלא להכניס את עצמם לידי ניסיונות ופיתויים שימשכו אותם לראות דברים שאינם ראויים או להיחשף לתכנים שרוח החכמים אינה נוחה מהם כמו סרטונים לא צנועים ועוד. מסיבה זו הם פשוט בוחרים מרצונם האישי להתנזר מכל המכשירים החכמים והמתקדמים כאשר הם פשוט מוותרים על כל מה שהקדמה מציעה היום והם נצמדים למכשירי הטלפון אשר חוץ מניהול שיחות טלפון רגילות אין בהם דבר. אולי מחשבון ושעון מעורר, אך לא הרבה מעבר לזה.

האם החרדים מאושרים בבחירה שלהם?
אז אולי זה נראה בחירה שמובילה אותם להרגיש פרימיטיביים וחסרי השכלה? אז זהו שממש לא! מדובר כאן בהחלט בבחירה אישית אשר אמנם מגובה בדעת גדולי התורה. אך אלו שבוחרים בדרך הזו מעידים על חיים הרבה יותר רגועים, זמן איכות להשקיע במשפחה והרבה שלוות הנפש.

 קראו גם על שאלות על אינטרנט למגזר החרדי!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב גרפי ובניית אתרים – ייחודיות היא שם המשחק
כל הנושא של עיצוב גרפי ובניית אתרים צריך להיות גבוה בסדר העדיפויות שלכם וזאת אם אתם חושבים על הקמת...
קרא עוד »
יול 21, 2021
לחדש את חזית הבניין עוד היום
מרבית הבניינים ובתי המגורים בישראל, נבנו בשנות החמישים של המאה הקודמת, המדינה עוד הייתה צעירה, מה...
קרא עוד »
ינו 10, 2023
שירות בניית קישורים
כל בעל עסק מעוניין שהאתר שלו יהיה מוביל במנועי החיפוש ויעזור לעסק לצמוח וכמובן להביא רווחים. לשם כך...
קרא עוד »
נוב 26, 2022