סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מקררים תעשיתיים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מקררים הם חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. הם עוזרים לנו לשמר ולאחסן פריטי מזון, תרופות ומוצרים אחרים שצריך לשמור בטמפרטורה מסוימת. מקררים תעשייתיים משמשים בכל מגזר וצריכים להיות עמידים וחסכוניים.

למה הן משמשים?

מקררים תעשייתיים הם יחידות קירור בקנה מידה גדול המשמשות בתעשיות כמו עיבוד מזון, תרופות, בתי חולים וכן הלאה. יחידות אלה בדרך כלל יקרות יותר מהמגוון הביתי מכיוון שהן צריכות להיות מסוגלות להתמודד עם כמויות גבוהות של מוצרים בפרק זמן קצר.

מקררים תעשייתיים משמשים בתעשיות רבות ושונות, מתעשיית המזון והמשקאות סופרמרקטים, מסעדות ומטבחים מסחריים ועד לתעשיית הרפואה. הם משמשים לאחסון חומרים קריטיים שצריכים להישמר בטמפרטורה מדויקת.

אילו סוגים קיימים כיום?

מקררים תעשייתיים הם מקררים גדולים המשמשים במסגרות תעשייתיות. הם נמצאים בדרך כלל במפעלים, מחסנים, מתקני קירור וסופרמרקטים. הם מיועדים לאחסן מזון ופריטים מתכלים אחרים בטמפרטורה של בין -2°C ל-8°C.

ניתן למצוא מקררים תעשייתיים בצורות וגדלים רבים ושונים, כמו למשל: מקררים תעשייתיים, מקפיאים תעשייתים, חדרי קירור, מעדניות. כולם מיועדים לצרכים ולדרישות ספציפיות המשתנות לפי ענף. לדוגמה, לחדרי קירור או מקררים רפואיים יש רמת דיוק גבוהה יותר ממקררי מזון ומשקאות מכיוון שהם צריכים לשמור על טמפרטורות מדויקות עבור כלים כירורגיים, חיסונים וחומרים חשובים אחרים.

הסוג הנפוץ ביותר של מקררים תעשייתיים הוא מקרר ההולכה. סוגים אלה של מקררים משתנים בגודל מ-10 רגל מרובע ליותר מ-10,000 רגל מרובע. הם מספקים סביבה מבוקרת אקלים לאחסון מוצרי מזון עם רמת טמפרטורה ולחות קבועה. ניתן לפתוח את הדלתות ביד או באמצעות מנוע חשמלי.

כיצד תדעו לבחור את המקרר המתאים עבורכם?

מקררים תעשייתיים הם מכשירי חשמל כבדים הדורשים כוח רב כדי לפעול. כאשר אתה מגיע לבחירת אחד עבור העסק שלך, ישנם גורמים רבים שאתה צריך לקחת בחשבון. גודל המקרר חשוב כי הוא קובע כמה אוכל אתה יכול לאחסן בתוכו. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את סוג מערכת הקירור בה משתמש המקרר מכיוון שישנם סוגים שונים הקיימים בשוק כיום. לדוגמה, חלקם משתמשים בקירור מים בעוד שאחרים משתמשים במערכות קירור אמוניה או CO2.

למידע נוסף >>>

פוסטים אחרונים

למה צריך יועץ בינה מלאכותית?

הרבה בעלי עסקים ומנהלים פונים כעת ליועצי בינה מלאכותית לעזרה באסטרטגיית השיווק שלהם. ישנן שלוש סיבות עיקריות לכך שבעלי עסקים ומנהלים פונים