סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

ייבוש תת רצפתי – איך זה עובד?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כיום יש לא מעט אפשרויות מתקדמות להתמודדות מיטבית עם נזקי מים. אם בעבר הייתם צריכים לפרק את כל ריצוף הדירה במטרה להצליח לייבש את המים הכלואים בין מרצפות דירתכם לבין הבטון, כיום ישנה אפשרות אמיתית לעשות זאת ברמת יעילות גבוהה הרבה יותר אשר תחסוך לכם אלפי ולעיתים אף עשרות אלפי שקלים על התמודדות עם נזקי המים. כאשר ישנה הצפה של ממש, המים הרבים פוגעים רבות בכל חלקי הדירה. רהיטים רבים שרגישים למים עלולים לשנות את צורתם, קירות לחים עלולים להעלות עובש במהירות רבה ולגרום לריחות לא נעימים ואוויר לא בריא לנשימה וכמובן לחות ורטיבות תת רצפתית תשאיר את רמת הלחות גבוהה מעל התקן הישראלי. 

 

יבשן תת רצפתי – יצליח להגיע גם למים הכלואים בין מרצפות הדירה לבטון

עת כן חשוב שתכירו את האפשרות המתקדמת ביותר לטיפול יעיל ברטיבות תת רצפתית. בעזרת יבשן תת רצפתי ניתן להגיע לכל אותם נוזלים אשר חדרו בין מרצפות הדירה שלכם ומצאו את מקומם בבטון מתחת לריצוף. מכשיר זה יוצר מעין וואקים ועובד באופן רציף שעות ארוכות במטרה לייבש לחלוטין את כל המים שהזדנבו תחת המרצפות. בחירה באפשרות זו של שימוש ביבשן תת רצפתי תסייע לכם למנוע את הוצאת הריצוף והחלפתו לאחר ייבוש ארוך ומייגע. עבודה זו של היבשן נעשת באופן אוטומטי כל זמן שהוא מחובר לחשמל בחדר הרלוונטי כך שתוכלו בעזרתו ליהנות מייבוש יעיל וחסכוני במיוחד.
ייבוש תת רצפתי עם מור שיקום נזקים נעשה במקצועיות ויעילות רבה.

 

ייבוש יעיל, מהיר וחסכוני

יבשן ביתי מסוג זה יכול להגיע לתפוקת ייבוש של עד כ 15 ליטרים בכל יום מה שמאפשר לכם ליהנות ממהירות ייבוש גבוהה משמעותית בהשוואה לכל דרך אחרת. בחירה ביבשן תת רצפתי תעשה עבורכם את השירות הטוב ביותר.
בקרו באתר של מור שיקום נזקים והתרשמו ממגוון השירותים שלהם:
https://mor-nezakim.co.il/

פוסטים אחרונים

שירותי אחסון

שלב אחר שלב: כך תבנו אתר עסקי

מתכננים לבנות אתר עסקי? ובכן, זו החלטה נכונה, משום שכיום אתרים מהווים מקור נהדר להכנסה ומכירות. אבל מאיפה מתחילים וכיצד צולחים את

סרטונים לא צנועים

מהו פלאפון כשר?

מכשירי הטלפון עברו מהפך מהותי ומשמעותי ביותר בעשרים השנים האחרונות. מטלפונים ביתיים עברנו כולנו למכשירי טלפון ניידים כאשר כל אחד כיום מחזיק

האנטי וירוס המוביל בעולם

האנטי וירוס המוביל בעולם

לא מעט אנשים תוהים איזה אנטי וירוס יספק את ההגנה הטובה ביותר על המחשב שלהם או על מערכת המחשוב שלהם. ידוע לכל