ייבוש תת רצפתי – איך זה עובד?

כיום יש לא מעט אפשרויות מתקדמות להתמודדות מיטבית עם נזקי מים. אם בעבר הייתם צריכים לפרק את כל ריצוף הדירה במטרה להצליח לייבש את המים הכלואים בין מרצפות דירתכם לבין הבטון, כיום ישנה אפשרות אמיתית לעשות זאת ברמת יעילות גבוהה הרבה יותר אשר תחסוך לכם אלפי ולעיתים אף עשרות אלפי שקלים על התמודדות עם נזקי המים. כאשר ישנה הצפה של ממש, המים הרבים פוגעים רבות בכל חלקי הדירה. רהיטים רבים שרגישים למים עלולים לשנות את צורתם, קירות לחים עלולים להעלות עובש במהירות רבה ולגרום לריחות לא נעימים ואוויר לא בריא לנשימה וכמובן לחות ורטיבות תת רצפתית תשאיר את רמת הלחות גבוהה מעל התקן הישראלי. 

 

יבשן תת רצפתי – יצליח להגיע גם למים הכלואים בין מרצפות הדירה לבטון

עת כן חשוב שתכירו את האפשרות המתקדמת ביותר לטיפול יעיל ברטיבות תת רצפתית. בעזרת יבשן תת רצפתי ניתן להגיע לכל אותם נוזלים אשר חדרו בין מרצפות הדירה שלכם ומצאו את מקומם בבטון מתחת לריצוף. מכשיר זה יוצר מעין וואקים ועובד באופן רציף שעות ארוכות במטרה לייבש לחלוטין את כל המים שהזדנבו תחת המרצפות. בחירה באפשרות זו של שימוש ביבשן תת רצפתי תסייע לכם למנוע את הוצאת הריצוף והחלפתו לאחר ייבוש ארוך ומייגע. עבודה זו של היבשן נעשת באופן אוטומטי כל זמן שהוא מחובר לחשמל בחדר הרלוונטי כך שתוכלו בעזרתו ליהנות מייבוש יעיל וחסכוני במיוחד.
ייבוש תת רצפתי עם מור שיקום נזקים נעשה במקצועיות ויעילות רבה.

 

ייבוש יעיל, מהיר וחסכוני

יבשן ביתי מסוג זה יכול להגיע לתפוקת ייבוש של עד כ 15 ליטרים בכל יום מה שמאפשר לכם ליהנות ממהירות ייבוש גבוהה משמעותית בהשוואה לכל דרך אחרת. בחירה ביבשן תת רצפתי תעשה עבורכם את השירות הטוב ביותר.
בקרו באתר של מור שיקום נזקים והתרשמו ממגוון השירותים שלהם:
https://mor-nezakim.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מד מרחק לייזר
פעם כשהיינו רוצים למדוד מרחק, אז היינו צריכים למתוח מטר או אמצעים אחרים, כך היינו יכולים לסמן מרחקים...
קרא עוד »
דצמ 23, 2018
למה אנרגיה סולארית הפכה להיות מחוז חפצם של חברות ההי טק?
תחום ייצור החשמל הפך להיות בשנים האחרונות לתחום מעורר עניין. היות והחשמל הוא אחד המשאבים הנחוצים...
קרא עוד »
אפר 14, 2019
משחקי מדע לילדים – מדע מונגש לילדים
ישנם משחקים רבים ושונים שילדים יכולים ליהנות מהם. חלקם ממש כיף ואחרים לא. אין נכון או לא נכון, כל עוד...
קרא עוד »
ינו 12, 2023