ייבוש תת רצפתי – איך זה עובד?

כיום יש לא מעט אפשרויות מתקדמות להתמודדות מיטבית עם נזקי מים. אם בעבר הייתם צריכים לפרק את כל ריצוף הדירה במטרה להצליח לייבש את המים הכלואים בין מרצפות דירתכם לבין הבטון, כיום ישנה אפשרות אמיתית לעשות זאת ברמת יעילות גבוהה הרבה יותר אשר תחסוך לכם אלפי ולעיתים אף עשרות אלפי שקלים על התמודדות עם נזקי המים. כאשר ישנה הצפה של ממש, המים הרבים פוגעים רבות בכל חלקי הדירה. רהיטים רבים שרגישים למים עלולים לשנות את צורתם, קירות לחים עלולים להעלות עובש במהירות רבה ולגרום לריחות לא נעימים ואוויר לא בריא לנשימה וכמובן לחות ורטיבות תת רצפתית תשאיר את רמת הלחות גבוהה מעל התקן הישראלי. 

 

יבשן תת רצפתי – יצליח להגיע גם למים הכלואים בין מרצפות הדירה לבטון

עת כן חשוב שתכירו את האפשרות המתקדמת ביותר לטיפול יעיל ברטיבות תת רצפתית. בעזרת יבשן תת רצפתי ניתן להגיע לכל אותם נוזלים אשר חדרו בין מרצפות הדירה שלכם ומצאו את מקומם בבטון מתחת לריצוף. מכשיר זה יוצר מעין וואקים ועובד באופן רציף שעות ארוכות במטרה לייבש לחלוטין את כל המים שהזדנבו תחת המרצפות. בחירה באפשרות זו של שימוש ביבשן תת רצפתי תסייע לכם למנוע את הוצאת הריצוף והחלפתו לאחר ייבוש ארוך ומייגע. עבודה זו של היבשן נעשת באופן אוטומטי כל זמן שהוא מחובר לחשמל בחדר הרלוונטי כך שתוכלו בעזרתו ליהנות מייבוש יעיל וחסכוני במיוחד.
ייבוש תת רצפתי עם מור שיקום נזקים נעשה במקצועיות ויעילות רבה.

 

ייבוש יעיל, מהיר וחסכוני

יבשן ביתי מסוג זה יכול להגיע לתפוקת ייבוש של עד כ 15 ליטרים בכל יום מה שמאפשר לכם ליהנות ממהירות ייבוש גבוהה משמעותית בהשוואה לכל דרך אחרת. בחירה ביבשן תת רצפתי תעשה עבורכם את השירות הטוב ביותר.
בקרו באתר של מור שיקום נזקים והתרשמו ממגוון השירותים שלהם:
https://mor-nezakim.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התקנת קודן לבניין – האם זה מתאים לכל בניין?
הכניסות לבנייני המגורים הם לא תמיד סגורים. במקרים רבים הם עומדים פתוחים לכל אורך היממה כאשר כל מי...
קרא עוד »
פבר 16, 2022
אתריום – התחליף לביטקוין?
אתריום (Ethereum) הוא פלטפורמה דיגיטלית מבוססת טכנולוגיית הבלוקצ'יין, שזכתה לפופולריות מתמדת בקרב מגוון...
קרא עוד »
יול 24, 2023
השכרת מחשב – מדוע זה כדאי?
מדוע צריך לשכור מחשב? וכיצד עושים זאת? עולם המחשבים הוא רחב ומגוון, אבל לעיתים גם יכול להיות מעיק -...
קרא עוד »
יול 25, 2019