סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

QA וכל מה שמסביבו

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

חושבים לעבור הסבה מקצועית? תהיו מעוניינים ללמוד מקצוע חדש ולהתחיל להרוויח שכר חודשי נאה? דעו לכם כי תוכלו ללמוד היום QA ולהפוך לבודקי תכנה מקצועיים תוך פרק זמן קצר מאוד. ישנם קורסים שעורכים החל ממספר ימים ועד מספר חודשים והם קיימים באינטרנט, כך שלא תצטרכו לצאת מן הבית על מנת להצטרף לאחד מהם. קראו על בדיקות תוכנה באתר QAMasters.

 

ללמוד QA – יסייע לעתיד המקצועי שלכם

 

לימודי QA יוכל לאפשר לכם לרכוש מקצוע עם שכר לא רע בצדו. בעצם מדובר בעבודה די פשוטה וכחלק ממנה אתם צריכים לעבור על קודים של תכנות בחברה בה תעבדו. עליכם לוודא כי הקוד כתוב בצורה תקינה, יעילה וזאת ללא שום בעיות לא רצויות.

 

יתר על כן, העבודה תדרוש מכם לאתר באגים בקוד. תצטרכו להיות סבלניים ולוודא כי אתם מתייחסים לכל היבט של הקוד וזאת על מנת להבטיח שהוא יהיה בדיוק כפי שהוא אמור להיות.

 

מקצוע פשוט ללימוד- בודק תוכנה

 

כפי שניתן להבין, כחלק מלימוד QA עליכם יהיה להתייחס לקוד שכבר נכתב ולבדוק אותו במספר היבטים שונים. אין מדובר במשהו מורכב כלל וכלל. כל שתצטרכו לעשות יהיה להצטרף אל קורס מקיף ומקצועי אשר יספק לכם את ההכשרה הרצויה ובצורה הנכונה ביותר.

 

אם תבחרו ללמוד אונליין קורס QA ואוטומציה מעמיק ואיכותי תוכלו לראות כי יתאפשר לכם לרכוש את הידע החיוני להפוך לבודקי תוכנה וזאת ללא שום מאמץ כמעט. הכול יבוא לכם בקלות וזאת מכיוון שהתוכן הלימודי יוסבר בצורה שמאפשרת להבינו בקלות. 

 

אז אל תתפשרו אל איכות הקורס אליו אתם מצטרפים וזאת אם יש לכם עניין ללמוד QA ולהפיק מכך את מיטב התועלת המקצועית. כיום אפשרויות הלימוד רבות מאי פעם. היו בטוחים בכך.

פוסטים אחרונים

אפיון אפליקציות

אפיון אפליקציות – מה זה אומר?

במסגרת התהליך של אפיון אפליקציות מכינים מסמך אשר מפרט צעד אחר צעד את הפיתוח והעיצוב של האפליקציה, תוך כדי מתן התייחסות לכל

מבצעים בפלאפון

כל המבצעים בפלאפון שלא כדאי לפספס!

חברת פלאפון הינה חברה ידועה וותיקה, כיום היא מציעה חבילות סלולר משתלמות ואטרקטיביות. בנוסף, בדומה לחברות סלולר אחרות, חברת פלאפון מציעה ללקוחותיה