צינורות לתעשייה עם חיבור מהיר

צינורות לתעשייה

מפעלי תעשיה הם כאלה שבהם יש התקנה של כל מה שהופך אותם למכונה משומנת שמייצרת את הנדרש בשעות הפעילות של כל מפעל ומפעל. ברגע בו מפעל נתקל במצב של תקלה או בעיה, הוא למעשה עוצר את שרשרת הייצור ועובר אל מצב של המתנה עד אשר ניתן להתקדם בצורה הרגילה של העבודה.

דברים כאלה עולים הרבה מאוד כסף, כאשר כל עיכוב שכזה הוא דבר שממנו מנסים להימנע ככל שניתן. מערכת הצינורות שמותקנת בכל מפעל אם עבור מעבר של חומרי עבודה ואם עבור פינוי של פסולת, הם הדבר שיכול להיות יתרון או חיסרון, וכאן נכנסים לתמונה צינורות עם חיבור מהיר מבית סלילוק בע"מ https://www.sliloc.co.il שעושים את כל ההבדל ונולדו בסיוע של שלבים ארוכים של מחקר ופיתוח.

היתרונות של חיבור מהיר

  • תחזוקה פשוטה – כל בעלים של מקום בו מתקנת מערכת של צינורות מעין אלו יכול לנשום לרווחה עם ההבנה כי צינורות אלו בנויים בצורה שמאפשרת פירוק לשם ניקוי בצורה מהירה וללא שימוש בכלי עבודה.
  • התקנה מהירה – ברגע בו לא זקוקים אל כלי עבודה המוכרים לכזו התקנה, המהלך הזה של חיבור מערכת הצינורות הוא מהיר גם כן עם מחבר הידוק שמוריד את הצורך בברגים או ניטים שמאריכים ומסרבלים כל עבודה.
  • אטימה מלאה – נקודות החיבור של הצינורות מגיעים עם איטום מלא שמונע מצב של נזילה. (קראו על תבניות ליציקת בטון).
  • מערכת צינורות מנירוסטה – מתאים למי שעבורו זו ההעדפה.
  • שטח פנימי חלק – מונע את החיכוך במעברים ובכך את האפשרות כי יצטברו חומרים בצינורות.

עבור מי משמשים צינורות אלו

המערכת של הצינורות בעלי החיבור המהיר יכולה להתאים לסוגים שונים של תחומי התעשייה, החל ממפעלי עיבוד עץ ונגרות, מפעלי טקסטיל, תעשיית האוורור, ואף עבור מוסכים. כל אחד מאלה זקוק אל מערכת צינורות לפינוי ומעבר של חומרי עבודה, והתקנה של המערכת שמגיעה עם החיבור המהיר ושטח הפנים החלק לחלוטין מביאה אל חידוש אקוטי שהופך את הצינורות הללו למועדפים על בעלי מפעלים רבים בתעשייה שזקוקה לתנאי עבודה נוחים ויעילים ככל שרק הדבר מתאפשר עבורם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לרתום טכנולוגיה לשיפור ניהול מועדון לקוחות
הטכנולוגיה נמצאת היום בכל התחומים. כמעט ואין היום תחום שאינו נשלט באמצעות הכלים הטכנולוגיים. לא מן...
קרא עוד »
נוב 26, 2018
סקר גזי קרקע – איך זה עובד
אחד הסקרים החשובים ביותר מבחינה סביבתית, בכל מה שקשור להגנה על הסביבה ובכלל בכל מה שקשור להיבטים...
קרא עוד »
דצמ 02, 2019
מה העונש של גניבה ממעביד?
חשוב לדעת שעבירת הגניבה, כפי שהיא מוגדרת בחוק העונשין, זוהי עבירה חמורה אשר ניתן לשבת בגינה עד 3 שנות...
קרא עוד »
אוג 18, 2020