סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

צינורות לתעשייה עם חיבור מהיר

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מפעלי תעשיה הם כאלה שבהם יש התקנה של כל מה שהופך אותם למכונה משומנת שמייצרת את הנדרש בשעות הפעילות של כל מפעל ומפעל. ברגע בו מפעל נתקל במצב של תקלה או בעיה, הוא למעשה עוצר את שרשרת הייצור ועובר אל מצב של המתנה עד אשר ניתן להתקדם בצורה הרגילה של העבודה.

דברים כאלה עולים הרבה מאוד כסף, כאשר כל עיכוב שכזה הוא דבר שממנו מנסים להימנע ככל שניתן. מערכת הצינורות שמותקנת בכל מפעל אם עבור מעבר של חומרי עבודה ואם עבור פינוי של פסולת, הם הדבר שיכול להיות יתרון או חיסרון, וכאן נכנסים לתמונה צינורות עם חיבור מהיר מבית סלילוק בע"מ https://www.sliloc.co.il שעושים את כל ההבדל ונולדו בסיוע של שלבים ארוכים של מחקר ופיתוח.

היתרונות של חיבור מהיר

  • תחזוקה פשוטה – כל בעלים של מקום בו מתקנת מערכת של צינורות מעין אלו יכול לנשום לרווחה עם ההבנה כי צינורות אלו בנויים בצורה שמאפשרת פירוק לשם ניקוי בצורה מהירה וללא שימוש בכלי עבודה.
  • התקנה מהירה – ברגע בו לא זקוקים אל כלי עבודה המוכרים לכזו התקנה, המהלך הזה של חיבור מערכת הצינורות הוא מהיר גם כן עם מחבר הידוק שמוריד את הצורך בברגים או ניטים שמאריכים ומסרבלים כל עבודה.
  • אטימה מלאה – נקודות החיבור של הצינורות מגיעים עם איטום מלא שמונע מצב של נזילה. (קראו על תבניות ליציקת בטון).
  • מערכת צינורות מנירוסטה – מתאים למי שעבורו זו ההעדפה.
  • שטח פנימי חלק – מונע את החיכוך במעברים ובכך את האפשרות כי יצטברו חומרים בצינורות.

עבור מי משמשים צינורות אלו

המערכת של הצינורות בעלי החיבור המהיר יכולה להתאים לסוגים שונים של תחומי התעשייה, החל ממפעלי עיבוד עץ ונגרות, מפעלי טקסטיל, תעשיית האוורור, ואף עבור מוסכים. כל אחד מאלה זקוק אל מערכת צינורות לפינוי ומעבר של חומרי עבודה, והתקנה של המערכת שמגיעה עם החיבור המהיר ושטח הפנים החלק לחלוטין מביאה אל חידוש אקוטי שהופך את הצינורות הללו למועדפים על בעלי מפעלים רבים בתעשייה שזקוקה לתנאי עבודה נוחים ויעילים ככל שרק הדבר מתאפשר עבורם.

פוסטים אחרונים

Cashtech

Cashtech

חברת Cashtech נחשבת לאחת החברות המוכרות ביותר, אשר מפעילה כספומטים בבתי עסק. אם בעבר היה צורך לכתת רגליים בחיפוש אחר הכספומט הקרוב,

מדפסת מדבקות תעשייתית

מדפסת מדבקות תעשייתית

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בחרו לרכוש לעצמם מדפסת מדבקות תעשייתית. מדובר על מדפסת חדישה ומשוכללת, המאפשרת לכל אחד להדפיס