סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מה מיוחד בכבל תקשורת מסוג דאטה CAT7?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כבל תקשורת נתונים CAT7 הוא סוג של כבל המשמש להעברת נתונים. הוא נועד לתמוך בדרישות רוחב הפס הגבוהות יותר של רשתות מהירות. כבלים אלו משמשים לעתים קרובות ברשתות מחשבים ומערכות טלפון בהן הם נדרשים לתמוך בדרישות רוחב פס ומרחק גבוהים.

כבל CAT7 הוא כבל תקשורת נתונים העשוי מוליך נחושת מוצק עם צמת נחושת חשופה ומעטפת אלומיניום. הוא נועד לשמש בסביבות שבהן איכות האות והנחתה חשובים. לכבל קצב העברת אות באיכות גבוהה עם אובדן נמוך של 250 מגה-הרץ. מעטפת האלומיניום מגינה על המוליך מפני קורוזיה, צמת הנחושת החשופה מספקת מוליכות וגמישות מירבית, ומוליך הנחושת המוצק מבטיח אמינות.

מה השימושים הנפוצים בכבלי תקשורת?

כבל התקשורת הוא ציוד שעוזר לנו להעביר אותות קול, נתונים ווידאו. הוא משמש גם לחיבור שני חלקי ציוד שונים יחד. ניתן להשתמש בכבל התקשורת בדרכים שונות כמו:

  • חיבור שני חלקי ציוד יחד
  • חיבור מקור שמע עם מיקרופון
  • חיבור מקור שמע עם רמקולים
  • חיבור מקור וידאו עם צג
  • חיבור מכשיר לאינטרנט

מה הייחודיות שיש בכבל תקשורת מסוג דאטה  CAT7?

כבל תקשורת נתונים CAT7 הוא כבל תקשורת המשמש בהעברת תקשורת נתונים. הוא נועד לתמוך בהעברת אותות נתונים באורך של עד 100 מטר. הם משמשים בעיקר ברשתות מחשבים, קו מנוי דיגיטלי (DSL) ורשתות טלפון.

לכבל CAT7 יש בדרך כלל 8 זוגות מעוותים או יותר, כאשר לכל כיוון משתמשים לכל היותר ארבעה זוגות. יש לו גם זוג לחוט הארקה ועוד זוג לחוט המגן. החוטים מחוברים בדרך כלל על ידי תקע RJ-45 בקצה אחד, עם מחבר בקצה השני שמסתיים בתקע RJ-11 או RJ-45 בהתאם לאופן השימוש בו.

> תוכלו למצוא מידע על שקעי rj45 באתר ג.ברס

פוסטים אחרונים