לימודי Unity לנוער – כל מה שצריך לדעת

לימודי Unity לנוער

משחקי מחשב כבר מזמן אינם נחלתם של ילדים או בני נוער בלבד. יחד עם זאת, אין ספק שכמעט כל ילד כיום מבלה לא מעט זמן מול המסכים, בפעילות משחק אינטראקטיבית. לימודי יוניטי לנוער מקנים ידע בפלטפורמה המובילה כיום בעולם הגיימינג. אחד מכל שני משחקים שרצים במחשבים אישיים, במובייל, באקס בוקס, פלייסטיישן וכל היתר, מפותחים בסביבת יוניטי. 

לפתח משחקים בלי חוכמות 

אם קורס מחשבים נשמע לכם עניין אקדמי, תנו לנו לומר לכם כמה דברים על לימודי Unity לנוער. במהלך קורס מסוג זה הילדים לומדים גם נושאים מסוימים בתכנות, אולם שפת #C היא ממש לא המטרה בפני עצמה. המטרה היא להקנות את הכלים שיאפשרו לכל ילד או בן נוער לפתח באופן עצמי משחק של ממש. נער או נערה שיוצאים עם כלי כזה כבר לא רואים את עצמכם כגיימרים בלבד. מרגע זה והלאה, הם שייכים לקהילת המפתחים התוססת והגדולה. 

מאיזה גיל אפשר ללמוד יוניטי 

בהכללה מסוימת, ילדים מוכשרים מגיל 11 כבר יכולים להתחיל ללמוד את הבסיס לפלטפורמה הזאת. יחד עם זאת אפשר בהחלט להתחיל גם בגילאים קצת יותר מאוחרים. בקורס פופולרי שפותח את שעריו לבני נוער מקבלים נערים ונערות בגילאי 11, 12, 13 ו-14. חשוב כמובן לדעת שלא כל הקורסים בנויים לאותה הרמה. 

כמה זמן לוקח ללמוד 

קורס לחסרי ידע קודם מאפשר לבצע פרויקט נאה ביוניטי, בתוך כ-3 – 4 חודשים. זה פרק הזמן שמקנה ידע ברמת המתחילים. לבעלי ידע קודם או למי שרוצה יותר, יש אפשרות להמשיך עם קורס ברמה גבוהה לבעלי ניסיון, שאורכו כ-5 חודשים. אלה קורסים לא אינטנסיביים מדי, כך שאין שום בעיה לשלב לימוד יוניטי לילדים ונוער לצד לימודים בבית ספר או קורסים נוספים במחשבים. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשיפת הסודות הנסתרים של יצירת המחשב המושלם שלך
ברוכים הבאים לעולם של מצוינות מחשוב, שבו כל הקשה ולחיצה מובילה לחדשנות ולפרודוקטיביות. כמומחה ותיק...
קרא עוד »
אוק 09, 2023
בית חכם – כמה זה עולה והאם מומלץ?
המאמר בשיתוף Big Systems הנושא של בית חכם הולך וצובר תאוצה. אנחנו מוצאים כי עם השנים שחולפות, הולך הדבר...
קרא עוד »
מרץ 19, 2019
הסודות של בחירת כרטיס ה-SIM המושלם
בעולם המהיר של קישוריות מודרנית, בחירת כרטיס ה-SIM הנכון יכולה להיות לעתים קרובות החלטה שמתעלמת ממנה....
קרא עוד »
ספט 20, 2023