סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

8 טיפים למציאת מעבדת אפל אמינה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מוצרי אפל הם מוצרים ברמת איכות גבוהה ובעלי מיתוג יוקרתי מאוד, לא פלא שגם אתם מחזיקים בידכם מוצר מבית החברה המובילה. בין אם זה מחשב, טלפון נייד או שעון חכם, אתם עומדים מול צורך לשלוח את המוצר לתיקון. שכן גם מוצרים איכותיים מאוד עלולים להתקלקל. אבל חשוב מאוד לדעת אל מי לפנות עם המוצר לתיקון מחשב Apple. כדי שתקבלו מענה מתאים ושירות מקצועי יש לבחור מעבדה אמינה ומקצועית אשר תוכל לספק את הצורך ולהשלים את התיקון על הצד הטוב ביותר – לשביעות רצונכם.

כך תמצאו מעבדת אפל אמינה

  1. טכנאי מורשה – לכל חברה ויצרנית של מוצרים יש צוות של טכנאים מורשים אשר עברו תהליך מסוים של הסמכה מטעם החברה. תהליך ההסמכה נועד להבטיח כי הטכנאי מכיר היטב את המוצרים של החברה, והוא יודע מה עליו לעשות כדי להשלים את הפעולה על הצד הטוב ביותר.
  2. לקוחות מרוצים – חשוב לברר האם יש למעבדה המדוברת לקוחות ממליצים שיכולים לספר לכם על שירות משביע רצון. במידה וכן, זה מספר לכם על הסיכוי שלכם להיות מרוצים ושבעי רצון מהשירות שתקבלו.
  3. חלפים מקוריים – כאשר מבצעים תיקונים עושים שימוש בעת הצורך בחלקי חילוף. חשוב לוודא כי המעבדה אליה אתם פונים בוחרת להתקין חלפים מקוריים.
  4. חלפים חדשים – יש מעבדות בהם מתקינים לא פעם חלקים משומשים בעת ביצוע התיקון. אמנם יש חלקים שבהם זה לא משמעותי. אבל במקרים רבים חשוב לוודא כי החלפים חדשים.
  5. שיחת תאום – כדאי לנהל שיחת תאום ציפיות עם טכנאי המעבדה, כדי להיות בטוחים שתהליך התיקון יתנהל על הצד הטוב ביותר.
  6. מחירים – התמחור של העבודה היא חלק מהאמינות. לכן חשוב לברר ולשמוע מחירים של מעבדות שונות. וזאת כדי לקבל אמת מידה ביחס למחיר שיוצע לכם. רק כך תוכלו לדעת האם המחיר סביר או שהוא תלוש מהמציאות.
  7. כדאי לפנות ישירות אל נציגות החברה ולקבל שמות של מעבדת אפל מומלצת ומוכרת על ידם.
  8. במקרים רבים מומלץ לפנות אל הגורם שמכר לכם את המוצר.

פוסטים אחרונים

windows defender

הכל על windows defender

בתחום התוכנה יש תוכנות רבות שיש לשלם עליהן מחיר מלא כדי להתקין אותם על המחשב או בסמארט פון. אבל לעומת תוכנות אלו

מרכזיה לעסק

מידע על מרכזיה לעסק וכל מה שכרוך בזה

עד כמה אתם רוצים להשאיר את העסק שלכם חזק בעניינים? ככל שהטכנולוגיה מתקדמת זוהי בהחלט משימה לא פשוטה, שכן האפשרויות הופכות להיות

מחשוב ענן

מחשוב ענן – שימושים נפוצים

אנו עדים היום לעידן טכנולוגי אדיר, הכול משתנה והופך להיות מהיר יותר, נגיש יותר, יעיל יותר, אם פעם בשביל להעביר קבצים, מידע