סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

אקספון – בהשוואה מול המתחרים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אין דבר יותר נפלא בתור צרכן מאשר לראות כי יש מבחר רחב של חברות המציעות את אותו השירות רק תחת כותרת אחרת. דבר זה מביא אל רמה גבוהה של תחרות ואל הוזלה נהדרת של המחירים, והשירותים של התקשורת בארץ הם עדות לכל ההורדה הדרסטית הזו של המחירים עם לא פחות מאשר 27 חברות שכוללות בתוכן שירותי ספק ושירותים עבור תשתית האינטרנט. בין כל אלה קיימת לה אקספון, שמתמודדת בצורה נאה על כיס הצרכנים בתחום של האינטרנט ושל שירותי השיחות הבינלאומיים.

מחירים תחרותיים לכלל השירותים

מה מציעה חברת אקספון מבחינת רשימת השירותים שאצלה קיימים? שירותי ספק אינטרנט, שירותי תשתית, ושירותי טלפון עם מסלולים עבור שיחות מחו"ל ולחו"ל. אקספון מציעה מחירים מאוד תחרותיים בכל הנוגע לשירותי האינטרנט, והמחירים הם כאלה אשר כוללים תשלום של עשרות שקלים בודדים עבור שירותי ספק הכוללים שירותי תשתית.

דבר זה מכריח את כל יתר החברות הפעילות באותו התחום להשוות את המחירים ולתת לצרכנים הצעות תחרותיות כדי לא לאבד לקוחות שהולכים היכן שהמחיר יותר נגיש. שירות לא פחות נדרש הוא כזה שאר מאפשר שיחות בינלאומיות במחירים נוחים, ואקספון בססה לעצמה כאן מעמד של המחיר הכי תחרותי בחיוג ישיר ועם חיוג דרך כרטיס סים.

לא מוותרים על שירות מהיר

כאשר נציג מכירות מתמודד על לקוח הוא במקרים רבים מציין כי חברה זולה היא כזו אשר לא משקיעה בלקוחות שלה, עם מקרים שבהם השירות הוא לא איכותי או שהמוצר עצמו הוא כזה. בפועל? קרוב לוודאי שחברה צעירה כמו אקספון תעניק שירות הרבה יותר מהיר ואיכותי עבור מספר לקוחות קטן על פני חברות גדולות ומוכרות כמו פלאפון חבילות שעבורן זמן ההמתנה הוא לנצח ארוך עד בלתי אפשרי. האפשרות לקבל שירות מהיר היא כזו אשר מוכיחה את עצמה בחברת אקספון שוב ושוב, וכאשר גם יש מחיר נוח וגם יכולים לשוחח עם נציג באופן שאינו מעכב את הצרכנים, מקבלים מוצר הרבה יותר אטרקטיבי שיוצר תחרות ומעלה את הרף עבור יתר המתחרים.

 

פוסטים אחרונים

סקר גזי קרקע

סקר גזי קרקע – איך זה עובד

אחד הסקרים החשובים ביותר מבחינה סביבתית, בכל מה שקשור להגנה על הסביבה ובכלל בכל מה שקשור להיבטים שונים של ביצוע פרויקטים בנדל"ן