אקספון – בהשוואה מול המתחרים

אקספון - בהשוואה מול המתחרים

אין דבר יותר נפלא בתור צרכן מאשר לראות כי יש מבחר רחב של חברות המציעות את אותו השירות רק תחת כותרת אחרת. דבר זה מביא אל רמה גבוהה של תחרות ואל הוזלה נהדרת של המחירים, והשירותים של התקשורת בארץ הם עדות לכל ההורדה הדרסטית הזו של המחירים עם לא פחות מאשר 27 חברות שכוללות בתוכן שירותי ספק ושירותים עבור תשתית האינטרנט. בין כל אלה קיימת לה אקספון, שמתמודדת בצורה נאה על כיס הצרכנים בתחום של האינטרנט ושל שירותי השיחות הבינלאומיים.

מחירים תחרותיים לכלל השירותים

מה מציעה חברת אקספון מבחינת רשימת השירותים שאצלה קיימים? שירותי ספק אינטרנט, שירותי תשתית, ושירותי טלפון עם מסלולים עבור שיחות מחו"ל ולחו"ל. אקספון מציעה מחירים מאוד תחרותיים בכל הנוגע לשירותי האינטרנט, והמחירים הם כאלה אשר כוללים תשלום של עשרות שקלים בודדים עבור שירותי ספק הכוללים שירותי תשתית.

דבר זה מכריח את כל יתר החברות הפעילות באותו התחום להשוות את המחירים ולתת לצרכנים הצעות תחרותיות כדי לא לאבד לקוחות שהולכים היכן שהמחיר יותר נגיש. שירות לא פחות נדרש הוא כזה שאר מאפשר שיחות בינלאומיות במחירים נוחים, ואקספון בססה לעצמה כאן מעמד של המחיר הכי תחרותי בחיוג ישיר ועם חיוג דרך כרטיס סים.

לא מוותרים על שירות מהיר

כאשר נציג מכירות מתמודד על לקוח הוא במקרים רבים מציין כי חברה זולה היא כזו אשר לא משקיעה בלקוחות שלה, עם מקרים שבהם השירות הוא לא איכותי או שהמוצר עצמו הוא כזה. בפועל? קרוב לוודאי שחברה צעירה כמו אקספון תעניק שירות הרבה יותר מהיר ואיכותי עבור מספר לקוחות קטן על פני חברות גדולות ומוכרות כמו פלאפון חבילות שעבורן זמן ההמתנה הוא לנצח ארוך עד בלתי אפשרי. האפשרות לקבל שירות מהיר היא כזו אשר מוכיחה את עצמה בחברת אקספון שוב ושוב, וכאשר גם יש מחיר נוח וגם יכולים לשוחח עם נציג באופן שאינו מעכב את הצרכנים, מקבלים מוצר הרבה יותר אטרקטיבי שיוצר תחרות ומעלה את הרף עבור יתר המתחרים.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוכנת תרגום
אם אתם זקוקים לתרגום מהיר של טקסט כלשהו, מסמך כלשהו או כל דבר אחר, חשוב מאוד שתדעו שלפני שאתם שוברים את...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
שירותי גריסה – מה מציע השירות? איך זה עוזר לסביבה?
הבלגן המוכר כל כך למי שהיה במשרדים, היום הולך ופוחת באופן משמעותי. למה? בגלל מהפכת המחשוב והענן. כיום...
קרא עוד »
דצמ 24, 2020
מהי מרכזיה וירטואלית ומי צריך אותה?
מרכזיה וירטואלית בענן שנמצאת על שרת מרוחק, תיתן בידכם ליהנות, בהקמה מידית, מכל שירותי הטלפוניה שמהם...
קרא עוד »
אוג 26, 2020