סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

אלי רחמין נותן טיפים לתיקון תקלות במחשב

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הנה בוקר חדש הגיע: התעוררתם בכיף, הכנתם קפה, אכלתם משהו קטן, ראיתם את השמש זורחת והנה אתם רוצים להתחיל לעבוד על המחשב. אבל לפתע אתם  מגלים משהו לא נחמד בכלל! פתאום אתם רואים הודעת שגיאה כלשהי על מסך המחשב, או אולי אתם נתקלים במסך שחור ואולי בשורה שיש בה מילים לא ברורות… כך אתם מבינים למרבה הפחד שהמחשב לא נדלק לא מגיב ופשוט שבק חיים. 

במקרים כאלה אתם תופסים את הראש ושואלים את עצמכם "איך זה קרה לי ולמה לא גיביתי את החומרים החשובים?!" אם המחשב שלכם מתחיל לקרוס או לגסוס: כדאי שתקראו לטכנאי מחשבים כמה שיותר מוקדם ותבדקו כיצד אפשר להציל את החומרים המחשב והאם ניתן לתקן אותו? 

אז רגע לפני שאתם מתקשרים בהיסטריה לטכנאי…

אלי רחמין נותן כמה טיפים לתיקון תקלות במחשב

נסו לכבות ולהדליק את המחשב – לעיתים הדלקה וכיבוי יכולה לעזור למחשב להתחיל מחדש ולבצע פעולות. נסו לעשות הפעלה למחשב ולהמתין להדלקה עם עדכונים שהמחשב זקוק להם. 

בעיות במערכת הפעלה – לעיתים יש בעיות במערכות הפעלה כמו למשל של ויינדוס וכולי. בדקו כיצד מטפלים בבעיות במערכת ההפעלה ונסו לטפל בתקלה תוך קבלת הדרכה נכונה מאיש מקצוע כמו אלי רחמין. יש מקרים בהם יש להסיר חומרה ולהתקין אותה מחדש. 

ניקוי – נקו את המחשב באמצעות מברשת יבשה ומטלית בתוספת חומר איכותי ובטוח לניקוי מחשבים. 

כמה יעלה לכם תיקון מקצועי אצל טכנאי מחשבים?

אלי רחמין מסביר שתיקון אצל טכנאי יכול להיות מעט יקר אבל הוא ישתלם הרבה יותר מרכישת מחשב חדש. ביקור טכנאי עלולות בדר כלל בין 200 ל300 שקלים לשעה ואפשר גם לשלוח או להגיע עם המחשב אל הטכנאי. אלי רחמין מספק תיקון מחשב במחיר נוח תוך התחשבות בצרכי הלקוח ודחיפות העבודה. בהצלחה! 

 

פוסטים אחרונים

אפיון אפליקציות

אפיון אפליקציות – מה זה אומר?

במסגרת התהליך של אפיון אפליקציות מכינים מסמך אשר מפרט צעד אחר צעד את הפיתוח והעיצוב של האפליקציה, תוך כדי מתן התייחסות לכל

מבצעים בפלאפון

כל המבצעים בפלאפון שלא כדאי לפספס!

חברת פלאפון הינה חברה ידועה וותיקה, כיום היא מציעה חבילות סלולר משתלמות ואטרקטיביות. בנוסף, בדומה לחברות סלולר אחרות, חברת פלאפון מציעה ללקוחותיה