סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

כמה קרינה אלקטרומגנטית יש לנו במפעל? פתרונות מיגון קרינה יעילים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט חברות שונות ומגוונות, המספקות פתרונות מיגון קרינה יעילים ואיכותיים. לא מעט מפעלים המשתמשים בקרינה אלקטרומגנטית, משתמשים בשירותים ובמוצרים של החברות האלו, על מנת להגן על העובדים שלהם. חשוב כמובן לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת ליהנות מפתרונות בטיחותיים ואיכותיים, המותאמים באופן אישי למפעל ולצרכים שלו. חברה מסוג זה, תשלח למקום את אחד המהנדסים שלה, על מנת לבצע מדידת קרינה מקצועית. מדובר כמובן על מהנדס מוסמך ומקצועי, בעל הסמכה רלוונטית של המשרד להגנת הסביבה. הבדיקה עצמה מתבצעת על ידי ציוד חדשני ומשוכלל, המאפשר לספק תוצאה מדויקת, המאפשרת להעריך את עוצמת הקרינה במקום. בהתאם לתוצאות הבדיקה ולצרכים הכלליים של המפעל, ניתן לספק את פתרונות המיגון המתאימות ביותר עבורו.

פתרונות מיגון קרינה יעילים שכדאי להכיר

קודם כל, חשוב להבין כי ניתן היום למצוא לא מעט סוגים שונים של פתרונות מיגון אפשריים, החוכמה היא לבחור את הפתרון המתאים ביותר עבור המפעל שלכם. מומלץ לבחור בפתרונות מיגון חדשניים ואיכותיים כפי שמציעה חברת מני סגל, היכולים לספק את התוצאה האפקטיבית ביותר. למשל, ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של מחיצות וקירות למיגון קרינה. פתרונות אלו יכולים להתאים בעיקר לחדרי חשמל או למבנים הנמצאים במיקום הסובל מקרינה אלקטרומגנטית חזקה. ברוב המקרים, העוצמה של רמת הקרינה בחדר מושפעת מעוצמת הקרינה הנפלטת מארון החשמל או מחדר השנאים במקום. באמצעות פתרונות מיגון מתאימים, ניתן לצמצם למינימום את עוצמת הקרינה, ובכך גם להגן על העובדים במקום וגם לשמור על ההנחיות והתקנים של המשרד להגנת הסביבה. לכן כל התאמת מיגון חייבת להתבצע רק לאחר בדיקה של מהנדס מוסמך, במטרה להבין את עוצמת הקרינה במקום ולספק פתרון המותאם באופן פרטני לנסיבות בשטח.

לסיכום, על מנת להבין את עוצמת הקרינה האלקטרומגנטית במפעל, יש צורך להזמין למקום מהנדס מוסמך, על מנת שיבצע בדיקת קרינה מדויקת ומשוכללת. רק לאחר בדיקת הקרינה, ניתן להתאים למקום פתרונות מיגון קרינה יעילים ובטיחותיים. חשוב לזכור, מיגון קרינה נכון דורש תכנית מראש לצד צוות שיוכלו להוריד את רמת הקרינה ולשמור אותה בנורמה המוגדרת לפי התקנים של המשרד להגנת הסביבה.

פוסטים אחרונים

שירותי אחסון

שלב אחר שלב: כך תבנו אתר עסקי

מתכננים לבנות אתר עסקי? ובכן, זו החלטה נכונה, משום שכיום אתרים מהווים מקור נהדר להכנסה ומכירות. אבל מאיפה מתחילים וכיצד צולחים את

סרטונים לא צנועים

מהו פלאפון כשר?

מכשירי הטלפון עברו מהפך מהותי ומשמעותי ביותר בעשרים השנים האחרונות. מטלפונים ביתיים עברנו כולנו למכשירי טלפון ניידים כאשר כל אחד כיום מחזיק

האנטי וירוס המוביל בעולם

האנטי וירוס המוביל בעולם

לא מעט אנשים תוהים איזה אנטי וירוס יספק את ההגנה הטובה ביותר על המחשב שלהם או על מערכת המחשוב שלהם. ידוע לכל