בניית דף נחיתה לבד: טיפים למתחילים

בניית דף נחיתה לבד

דף נחיתה הוא אחד הכלים היעילים ביותר לאיסוף לידים ולהגדלת קהל הלקוחות. לרוב, המטרה היא למכור מוצר מסוים או שירות ספציפי, שעליו יפורט בהרחבה בדף הנחיתה, לצד האופציה להשאיר פרטים ליצירת קשר. איך תבנו עמוד נחיתה לבד? הנה כמה טיפים.

אפשר לבנות דף נחיתה לגמרי לבד?

כן. כיום קיימים שלל כלים לבניית דפי נחיתה ללא צורך במתכנת או מעצב גרפי, כך שבהחלט תוכלו לבנות עמוד מקצועי ומרהיב גם בתקציבים נמוכים. חשוב להבין שכדי לבנות את העמוד באופן המיטבי, וכדי שבאמת יאפשר לכם לאסוף לידים איכותיים – חשוב לבצע את התהליך באופן מושכל, גם אם עושים זאת ללא אנשי מקצוע. פה נציין שההגעה אל דפי הנחיתה נעשית באמצעות פרסום מסוים, בין אם בפייסבוק או ברשת חברתית אחרת, כך שחשוב לפלח את קהל היעד בחוכמה.

עיצוב שמושך את העין, ותואם את אופי המכירה

אין ספק לעיצוב יש חלק ניכר בהצלחת עמוד הנחיתה, ולו כי עמוד שאינו יעוצב כראוי ובהתאם לקהל היעד, סביר שיינטש ולא יניב תוצאות. חשוב להקפיד על צבעים שמתאימים לאופי המותג ועל תמונות ייחודיות ומשכנעות, שימחישו ללקוח את השירות שהוא עתיד לקבל מכם.

תוכן שקולע למטרה

תארו לכם שאתם נכנסים לדף נחיתה עשיר במלל, אבל מרוב כל כך הרבה מילים, אתם מפספסים את העיקר ואת מטרת העמוד. קרה לכם? ובכן, זה קורה כל הזמן. כתיבת תוכן לעמוד נחיתה תיעשה באופן מושכל, כשחשוב להעביר לגולש את המסר הרצוי, ולהישאר כמה שיותר ממוקדים (גם אם יש לכם לא מעט מה לומר). אם תצליחו לכבוש את הגולש – הוא כבר יבקש מכם פרטים נוספים על השירות.

הוכחה חברתית

יש לכם עדויות מצולמות של לקוחות מהעבר? המלצות שנכתבו בעמוד הפייסבוק שלכם או בגוגל? כתבות שפורסמו במגזינים ועיתונים? מעולה! הוסיפו אותן לעמוד הנחיתה. הוכחות חברתיות הן חלק בלתי נפרד מתהליך המכירה, וזה שלב חיוני וחשוב.

טופס "צור קשר" ידידותי

מיקרו קופי זה באמת נהדר, אבל גם כשחושבים על משפטים שנונים או ייחודיים עבור טופס השראת הפרטים, חשוב לעשות זאת באופן ברור וממוקד. אל תשכחו – המטרה היא שהלקוחות ישאירו את פרטיהם, ותוכלו ליצור עמם קשר ולהמשיך את המכירה טלפונית.

בהצלחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טסלה מודל 3 – כל מה שחדש
הדגם הרביעי של החברת נקרא בשם טסלה מודל 3. ביחס לשוק הרכבים החשמליים המחיר של הרכב נחשב לזול יחסית....
קרא עוד »
אפר 30, 2019
פיתוח אפליקציה – איך עושים את זה נכון?
אחד המוצרים הטכנולוגיים החשובים ביותר בתקופתנו, ללא ספק, היא אפליקציה. מדובר במוצר לא ממשי, אשר ניתן...
קרא עוד »
אפר 07, 2022
מכונות קידוח – כיצד בוחרים מכונה בצורה נכונה
אחד הכלים והאמצעים החשובים ביותר לצורך תהליכי בנייה, הן של מבנים רגילים, מבני מגורים או עסקים, והן...
קרא עוד »
מרץ 19, 2021