סוף קו – איך מסיימים נכון תהליכי ייצור

מסיימים נכון תהליכי ייצור

מי שעובר בענף התעשייה והייצור, יודע שתהליכי ייצור דורשים לא מעט אסטרטגיות, תכנון, הפעלה, ויצירת מערך אחד שיספק מוצר שלם החל משלב הייצור שלו בפועל עד לאריזה הרמטית של המוצר עם מכונת שרינק. כדי להוציא לפועל תהליכי קו, משמע: ייצור, שינוע, אריזה וסימון – חשוב שהמנהלים במטה ובקו יהיו מסונכרנים וידעו מה דרוש כדי לייצר תהליכים שלמים. 

שילוב של כוח אדם יעיל ומיומן ומכונות שמסייעות להשלים תהליכים בצורה יעילה: חשובים עבור כל תעשייה. אז מהם האלמנטים הדרושים שיאפשרו פתרונות עבור למפעלים וחללי תעשייה? מערכות אריזה, מערכי שינוע ומישטוח, כלים יעילים עבור סימון משטחים ומוצרים, אלמנטים לבקרה ומערכות ניהול, חומרי אריזה מתכלים וכולי – יספקו לכם פתרונות נכונים לתהליכי ייצור.

הנה כמה פתרונות אריזה

משטוח ושינוע

חפשו אחר פתרונות לתעשיית הקרטון שמאפשרים שינוע ומשטוח. ממשטחי שכבות למשל, יעזרו לנהל מערך תעשייתי טוב יותר עבור ייצרני קרטון ומוצרי אריזה. גם רובוט משטח מקנה יעילות בעת אריזה ואספקת מוצרי קרטון. 

מסועים 

מסועים הם חלק בלתי נפרד מחללי ייצור ומפעלים והם אלה שמובילים מוצרים קטנים או גדולים/ קרטונים ושאר פריטים אל השלבים השונים במערך הקו. חברות שמספקות מסועי מוצרים: מספקות מסועי גלילים או מסועי רשת. בחרו מסועים שמתאימים לגודל המוצרים שאתם מייצרים וכאלה שיכולים לשאת את המשקל הדרוש של המוצרים. חשוב לבחור מסועים שמציעים התאמה לאפליקציה הנדרשת עם מגוון אפשרויות כמו סיבוב קרטון לפי הצורך. 

מסועי שרשרת 

גם כאן מדובר באלמנט חשוב במערך הקו. מסועי שרשרת מיועדים למשטחים בגדלים שונים. התאימו באמצעות אנשי המקצוע את כמות השרשראות הדרושות עבור האפליקציה הדרושה. בחרו שרשראות כפולות או בודדות. וודאו כי יש אופציה לבחור מסועים שנמצאים על במה מסתובבת בקטרים שונים. באמצעות בחירה נכונה תוכלו לצייד ולאבר את חלל הייצור שלכם בכל הדרוש לביצועי קו יעילים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה לבחור טכנאי מחשבים מומחה 
כאשר יש לנו בעיה מסוימת במחשב, הרבה פעמים אנחנו מנסים לפתור אותה בעצמנו או לחילופין, אנחנו מבקשים...
קרא עוד »
דצמ 30, 2020
מודולים בפריוריטי – מהם המודולים הנפוצים?
היום כבר ברור לכולם כי מערכת פריוריטי נחשבת לאחת ממערכות ה- ERP המוצלחות והאיכותיות ביותר בתחום. כל מי...
קרא עוד »
דצמ 09, 2021
משרות הייטק – האם אפשר למצוא גם תפקיד שלא דורש ניסיון?
ניסיון מביא עימו ערך מוסף חסר תחליף, מסכימים? המציאות בשטח מוכיחה שזה ממש לא מופרך. אין ספק כי בהמון...
קרא עוד »
פבר 02, 2022