5 דברים שאפשר ליצור עם מדפסת תלת ממד

מדפסת תלת ממד

בעבר, כאשר דובר על מדפסת, היה מדובר על מדפסת אשר מדפיסה מלל כלשהו או תמונות אשר היו נבחרות בקבצים שונים במחשב, על דפי נייר שונים. עם ההתפתחות הטכנולוגית, חלה תמורה גם בתחום המדפסות וכיום ניתן למצוא מדפסות תלת ממד איכותיות מאוד, הרלוונטיות עבור יצירה של מגוון פריטים שונים. עד לפני כמה שנים, מדפסות תלת ממד היו רלוונטיות בעיקר עבור חברות גדולות ועסקים גדולים, בשל המחיר היקר שהן עלו, אולם כיום, גם עסקים קטנים וגם אנשים פרטיים יכולים ליהנות מהשימוש במדפסת תלת ממד. אם אתם תוהים מה ניתן להכין במדפסת תלת ממד, קיבצנו עבורכם מספר רעיונות.

מה אפשר ליצור באמצעות מדפסת תלת ממד

מדפסת תלת ממד כמו זו שקיימת אצל פריטק מדפסות, הינה מדפסת אשר פועלת על עיקרון דומה של המדפסת הרגילה שכולנו מכירים. אולם, בעוד שמדפסת רגילה מדפיסה את הקובץ הנבחר על דף נייר, הרי שמדפסת תל ממד יוצרת באמצעות חומרים שונים דגם, המושתת על שכבה על שכבה המודפסות, לאחר שמגדירים למדפסת תוכנת הדפסה של דגם כזה או אחר. אם אתם תוהים מה ניתן ליצור באמצעות מדפסת תלת ממד, הרי שמדובר בלא מעט דברים כגון:

  1. מודלים- לא משנה אם יש דגם מכונית אשר רוצים לדמות, דגם בית או כל דגם אחר הרלוונטי לצרכים עסקיים, הרי שבאמצעות מדפסת תלת ממד ניתן ליצור מודלים, על מנת להעביר באופן הטוב ביותר כיצד עתיד להראות מוצר כזה או אחר. אין ספק שיצירת מודלים חזותיים זהו הדבר האידאלי עבור עסקים אשר דורשים זאת
  2. מוצרי מזון- וודאי תתפלאו אך לא פעם ניתן ליצור מוצרי מזון על ידי מדפסת תלת ממד. אמנם החומרים אשר המדפסת תכיל יהיו חייבים להיות חומרים אכילים ורלוונטיים ליצירת מאכל כזה או אחר, אך בהחלט ניתן להדפיס באופן תלת ממדי מוצר מזון כלשהו אשר אתם מעוניינים ליצור
  3. יצירות אומנות – אין דבר יפה יותר מיצירת אומנות תלת ממדית. אם מתחשק לכם להכין מזכרת מיצירת האומנות אותה הכין הילד שלכם, אם מתחשק לכם ליצור דגם של עצמכם או כל יצירה אחרת שבדרך כלל מציירים על דף נייר, הרי שמדפסת תלת ממד היא הדבר האידאלי עבורכם.
  4. מוצרים שונים לשימוש אישי – בין אם מדובר במגן למכשיר הטלפון האישי שלך בעיצוב ייחודי ובין אם מדובר בכל מוצר אחר אשר אתה מעוניין לעצב ולסגנן בעיצוב הייחודי רק לך, אין ספק שמדפסת תלת ממד היא האופציה הטובה ביותר ליצירת מוצר מעין זה.
  5. דגם של כל דבר הרלוונטי לשימוש אישי- בין אם מתחשק לך שיהיה לך דגם של מכונית יוקרה, גיטרה של אדם מפורסם או כל דגם אחר שמתחשק לך להציב בביתך, הרי שמדפסת תלת ממד תסייע לך ליצור כל דגם אפשרי.

 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטונים עסקיים
אנשים חושבים כי העולם האישי הוא עולם קשה, אך כל מי שהיה בעולם העסקי יודע כי שם החזק מנצח וכי זה העולם...
קרא עוד »
מרץ 26, 2019
הילדים שלך לא עוזבים את הנייד? תרשמו אותם לקורס פיתוח אפליקציות
הילדים של היום לא מכירים מציאות אחרת, מציאות אותה הכרנו אנחנו כשהיינו ילדים. הילדים של פעם ידעו מה זה...
קרא עוד »
נוב 20, 2018
מתי כוכבי, סופטבנק משקיעה בסטארטאפים ישראלים
ישראלים רבים שמקימים סטארטאפים, חולמים על הרגע בו הם יוכלו לפנות אל משקיעים בינלאומיים, להציג את...
קרא עוד »
מאי 07, 2020