סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

איזה ניתוחי אף קיימים לגברים?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ניתוחי אף הופכים פופולריים יותר בשנים האחרונות. הם משמשים לעתים קרובות לתיקון מחיצה סטיה, הפחתת בליטה באף או שינוי צורת האף.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של ניתוח אף לגברים: ניתוח אף, ניתוח מחיצה והפחתת טורבינות.

ניתוח אף הוא הליך הכולל עיצוב מחדש ושחזור האף על ידי חיתוך עצם וסחוס. ניתוח מחיצה הוא הליך הכולל יישור כל מחיצה סטיה באף שלך שעלולה לגרום לבעיות נשימה כמו גם לבעיות אחרות בסינוסים שלך. הפחתת טורבינות היא הליך המשמש להפחתת טורבינות נפוחות שעלולות לגרום לגודש באף ותסמינים אחרים כמו נחירות, קשיי נשימה דרך האף בלילה והתקררות/שפעת תכופה יותר.

אסתטיקה

האף הוא חלק חשוב מהפנים, והוא ממלא תפקיד באיך שאנחנו נראים. אנשים רבים הולכים לניתוח אף כדי לקבל את המראה הרצוי להם.

הליך זה יכול להיעשות בצד אחד או בשני הצדדים של האף. מטרת הניתוח היא לגרום לאף להיראות פרופורציונלי יותר עם שאר הפנים ולתקן בעיות נשימה שעלולות להיגרם כתוצאה ממחיצה סטיה.

ניתוחי אף הם כבר לא רק לנשים. גברים מתחילים לקבל את ההליך הזה גם כי הם רוצים להיראות טוב יותר בסלפי ולהרגיש בטוחים יותר במראה שלהם.

ישנם סוגים רבים ושונים של ניתוחי אף לגברים, כך שתוכלו לבחור את זה המתאים לכם ביותר.

צורת אף

יש אנשים שנולדים עם אף שלא מתאים לצורת הפנים או לגודלם. ייתכן שאחרים סבלו מפציעה שהותירה אותם עם בליטה מכוערת על האף. לא משנה מה הסיבה, ישנם סוגים רבים ושונים של ניתוחי אף זמינים לגברים כדי לעזור להם לקבל את המראה שהם רוצים.

הסוגים הפופולריים ביותר של ניתוח אף הם:

-הפחתת גיבנת האף:

-הגדלת אף

-הקטנת אף

– ניתוח מחיצה

 

פוסטים אחרונים

למה צריך יועץ בינה מלאכותית?

הרבה בעלי עסקים ומנהלים פונים כעת ליועצי בינה מלאכותית לעזרה באסטרטגיית השיווק שלהם. ישנן שלוש סיבות עיקריות לכך שבעלי עסקים ומנהלים פונים