אייפד אייר החדשים

אייפד אייר

חברת אפל לא מפסיקה להפתיע ולספק למעריצים שלה מוצרים חדשניים ומשוכללים ביותר. לאחרונה החברה השיקה מספר אייפד אייר חדשים, המעניקים חווית צפייה וחווית משתמש ברמה אחרת לחלוטין. אייפד אייר Apple iPad Air 10.5" 256GB WiFi + Cellular 4G LTE Space Gray – 2019 הינו אחד האייפדים האיכותיים ביותר שהחברה הוציאה לשוק. מדבר על אייפד בעל מסך רטינה המאופיין בטכנולוגיית מולטי טאץ' החדשנית. הרזולוציה של האייפד נמצאת בדרגה הגבוהה ביותר, כאשר היא עומדת על מספר פיקסלים מדהים של 2224 X1668. בנוסף, האייפד מכיל את שבב A12 החדשני, אשר מאפשר יכולות עבודה חזקות יותר לאורך זמן רב יותר. האייפד מאופיין בחיבור לייטנינג, הוא מגיע עם חיישן זיהוי טביעת אצבע ושקע אוזניות סטנדרטי. הפינוק של האייפד מתאפיין במצלמה אחורית של 12 מגה פיקסל וכמובן טכנולוגיית פרומושין המשוכללת של חברת אפל.

אייפד אייר החדשים – שווה להכיר!

קודם כל, כדאי לציין כי חברת אפל שדרגה באופן ניכר את המסכים של האייפדים החדשים שלה, כך שמי שיש ברשותו את האייפדים הישנים לא יוכל להאמין למראה השדרוג שהתרחש במוצר. רוב האייפדים החדשים מכילים מצלמות אחוריות בעלות חיישן 8 מגה פיקסל, אשר מסוגל להקליט וידאו ברמה הגבוהה ביותר. קיימות גם מצלמות קדמיות בעלות חיישן של 7 מגה פיקסל, אך מומלץ להשתמש במצלמות האחוריות להשגת התוצאה האיכותית ביותר. האייפדים אומנם אינם תומכים כרגע בטכנולוגיית פייס איידי, אך הם ניחנו בנעילת טביעת אצבע. הדגמים הבאים בוודאות יכילו טכנולוגיות מתקדמות ומשוכללות אף יותר. האייפדים החדשים של אפל, מגיעים עם חידוש מרענן פ מקלדת חכמה אשר משמשת גם בתור כיסוי. כאשר המכשיר סגור, ניתן להקליד על המקלדת באופן דומה לזה של מקלדת לפטופ במצב הפתוח שלו. אחד השכלולים המרכזיים ביותר, הוא הוספת התמיכה בעט מגע – האפל פנסיל. העט מאפשר כתיבה על המסך, ציור וכל פעולה נדרשת נוספת.

לסיכום, אייפד אייר החדשים מהווים שכלול רציני ביחס לאייפדים הישנים של החברה. מדובר על טאבלטים משוכללים, בעלי זמן סוללה ארוך יותר וביצועים חזקים ומרשימים ביותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה קרינה אלקטרומגנטית יש לנו במפעל? פתרונות מיגון קרינה יעילים
היום ניתן למצוא בשוק לא מעט חברות שונות ומגוונות, המספקות פתרונות מיגון קרינה יעילים ואיכותיים. לא...
קרא עוד »
יול 07, 2020
חימום תת רצפתי חשמלי
חימום תת רצפתי חשמלי הבית שלכם מוכן לחורף? אחרי שבדקתם את תשתיות החשמל, אטמתם גגות ועיביתם בסיליקון...
קרא עוד »
נוב 02, 2021
SMS או וואטסאפ – מה עדיף?
היסטוריה של הודעות SMS: הודעות טקסט (SMS) התחילו להתפשט בשנות ה-90, כשחברות תקשורת ניידת ראשונות הציעו...
קרא עוד »
יונ 28, 2023