סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מהי חנות וירטואלית

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כמעט כל אתר אינטרנט היום, בוודאי אתרים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים שונים, מכיל חנות וירטואלית, חנות אשר בעזרתה ניתן לבצע רכישות, הזמנות, מבלי שיש צורך להגיע אל בית העסק באופן פיזי.

הרעיון הוא מאוד פשוט. האתר מפרסם את קטלוג המוצרים שלו, לצד כל מוצר, הוא מציין את המחיר ויוצר אופציה להזמנה און ליין. בצורה כזו, ניתן לבצע הזמנות ורכישות ישירות דרך המחשב, הטאבלט, מכשיר הסלולר או באמצעות כל אמצעי שיש בו אינטרנט וניתן להיכנס אל החנות.

הרעיון של חנות וירטואלית כמו שתמצאו באתר https://aghai.co.il/ נועד גם לייצר בסיס לקוחות הרבה יותר רחב עבור העסקים השונים, שכן אל חנות שכזו יכולים להגיע לקוחות מכל מקום, לא רק ברחבי הארץ אלא גם מכל מקום בעולם, כמו כן החנות נועדה להקל על לקוחות ולחסוך להם זמן, כסף וטרחה, במקום להגיע אל החנות פיזית הם יכולים להיכנס לאתר ולבצע את הרכישות שהם רוצים לבצע.

אך יתרה מזו, חנות וירטואלית מאפשרת לכל אחד מאיתנו למכור מוצר או שירות. כך נוצר מצב שגם אתרים שאינם בהכרח עוסקים בתחומים מסחריים, כמו למשל כלי תקשורת שונים, יכולים להציע מוצרים שונים למכירה. בצורה דומה גם אנשים פרטים אשר בתור תחביב יוצרים דברים אשר ניתן למכור, יכולים להקים חנות וירטואלית ולמכור אותם לקהל הרחב.

על פי כל הערכות והנתונים, קיים גידול משמעותי במספר הגולשים אשר מבצעים עסקים דרך חנויות וירטואליות, עד כדי כך שיש איום ממשי על חנויות פיזיות ובעיקר על קניונים ומרכזי מסחר גדולים. אם בעבר הם היוו את הבסיס העיקרי לצורך עשיית עסקים ומסחר, הרי שכיום ההנחה הרווחת היא שהם ייעלמו מהנוף עם הזמן, הן בגלל שזה מאוד יקר להחזיק אותם, והן בגלל שאנשים רבים מעדיפים להשקיע את זמנם ברכישות דרך חנויות וירטואליות מבלי שהם יצטרכו לבזבז זמן יקר על נסיעה אל הקניון, שיטוט בין החנויות, וקנייה במקום.

אפשרות של רכישה בחנות וירטואלית היא חסכונית יותר, נוחה יותר, ובמקרים רבים מאפשרת למצוא מוצרים ודברים אשר לא ניתן למצוא בכל מקום אחר.

פוסטים אחרונים

Cashtech

Cashtech

חברת Cashtech נחשבת לאחת החברות המוכרות ביותר, אשר מפעילה כספומטים בבתי עסק. אם בעבר היה צורך לכתת רגליים בחיפוש אחר הכספומט הקרוב,

מדפסת מדבקות תעשייתית

מדפסת מדבקות תעשייתית

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בחרו לרכוש לעצמם מדפסת מדבקות תעשייתית. מדובר על מדפסת חדישה ומשוכללת, המאפשרת לכל אחד להדפיס