סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

דיאטה הרבלייף

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

חברת הרבלייף היא אחת מחברות ההרזיה הפופולריות בעולם. החברה קיימת למעלה מ-50 שנה וצמחה מעסק קטן לאחת החברות הגדולות בעולם.

החברה ידועה במוצריה, הנמכרים כמעט בכל מדינה ברחבי העולם. המותג כל כך פופולרי שיש לו אפילו תוכנית טלוויזיה משלו, שנקראת "הרבלייף וורלד", שבה מופיעים על בסיס קבוע סלבריטאים כמו אופרה ווינפרי, טום קרוז ואנשים מפורסמים אחרים כדי לקדם את המוצרים שלהם. לחברה 16 מותגים, הכוללים את הרבלייף, Nutrition at Home ו- Primal Kitchen. החברה משתמשת בשם המותג "הרבלייף" על כל מוצריה. יש לו גם שני שמות נוספים: "הרבלייף" ו"מזון וחומרים מזינים". הראשון הוא שם המותג שרוב האנשים מכירים, ואילו השני מיועד למוצר קווים, הכוללים מגוון רחב של תוספי מזון. לחברה גם מטה עולמי בלוס אנג'לס ושמונה משרדים אזוריים בארצות הברית. החברה הוקמה על ידי פיטר גוארנטה, שהמשיך להיות מנכ"ל החברה. גוארנטה התחיל את הקריירה שלו כמאמן כושר לפני שהחליט לעזוב את העבודה היומיומית שלו ולהקים מיזם עסקי משלו . 

דיאטת הרבלייף היא תוכנית הרזיה פופולרית שמבטיחה לעזור לך להשיג את יעדי ההרזיה שלך. הוא מוקם בשני שלבים – שלב 1 ושלב 2. שלב 1 כולל הרבה פעילות גופנית, בעוד ששלב 2 כולל אכילת מזון בריא. . לשלב 1 יש פוטנציאל לגרום לך לרדת במשקל מהר יותר משלב 2. דיאטת הרבלייף היא תוכנית הרזיה פופולרית שמבטיחה לעזור לך להשיג את יעדי ההרזיה שלך. 

המונח "הרבלייף" שימש לראשונה בסוף שנות ה-70 לתיאור תוסף תזונה שפותח על ידי החברה האמריקאית Herbalife International, אשר נרכש מאוחר יותר על ידי Amway Corporation. המוצר דיאטה הרבלייף שווק כחלופה לכדורי הדיאטה הפופולריים אז, כמו שומרי משקל ונוטריסיסטם. בנוסף, הוא גם קידם את עצמו כטבעי יותר ממוצרי הרזיה אחרים שהיו זמינים באותה תקופה. עם זאת, עד מהרה התברר שיש הבדלים משמעותיים בין צורות שונות של מוצרי הרבלייף. 

 

פוסטים אחרונים

שירות בניית קישורים

כל בעל עסק מעוניין שהאתר שלו יהיה מוביל במנועי החיפוש ויעזור לעסק לצמוח וכמובן להביא רווחים. לשם כך לא מספיק לבנות אתר

אילו קוראי ברקודים קיימים כיום?

קוראי ברקוד הם כלי נהדר לעסקים. הם יכולים לעזור להם לגלות מה יש במחסן שלהם, אילו מוצרים נמכרים היטב וכמה מלאי יש