דיאטה הרבלייף

חברת הרבלייף היא אחת מחברות ההרזיה הפופולריות בעולם. החברה קיימת למעלה מ-50 שנה וצמחה מעסק קטן לאחת החברות הגדולות בעולם.

החברה ידועה במוצריה, הנמכרים כמעט בכל מדינה ברחבי העולם. המותג כל כך פופולרי שיש לו אפילו תוכנית טלוויזיה משלו, שנקראת "הרבלייף וורלד", שבה מופיעים על בסיס קבוע סלבריטאים כמו אופרה ווינפרי, טום קרוז ואנשים מפורסמים אחרים כדי לקדם את המוצרים שלהם. לחברה 16 מותגים, הכוללים את הרבלייף, Nutrition at Home ו- Primal Kitchen. החברה משתמשת בשם המותג "הרבלייף" על כל מוצריה. יש לו גם שני שמות נוספים: "הרבלייף" ו"מזון וחומרים מזינים". הראשון הוא שם המותג שרוב האנשים מכירים, ואילו השני מיועד למוצר קווים, הכוללים מגוון רחב של תוספי מזון. לחברה גם מטה עולמי בלוס אנג'לס ושמונה משרדים אזוריים בארצות הברית. החברה הוקמה על ידי פיטר גוארנטה, שהמשיך להיות מנכ"ל החברה. גוארנטה התחיל את הקריירה שלו כמאמן כושר לפני שהחליט לעזוב את העבודה היומיומית שלו ולהקים מיזם עסקי משלו . 

דיאטת הרבלייף היא תוכנית הרזיה פופולרית שמבטיחה לעזור לך להשיג את יעדי ההרזיה שלך. הוא מוקם בשני שלבים – שלב 1 ושלב 2. שלב 1 כולל הרבה פעילות גופנית, בעוד ששלב 2 כולל אכילת מזון בריא. . לשלב 1 יש פוטנציאל לגרום לך לרדת במשקל מהר יותר משלב 2. דיאטת הרבלייף היא תוכנית הרזיה פופולרית שמבטיחה לעזור לך להשיג את יעדי ההרזיה שלך. 

המונח "הרבלייף" שימש לראשונה בסוף שנות ה-70 לתיאור תוסף תזונה שפותח על ידי החברה האמריקאית Herbalife International, אשר נרכש מאוחר יותר על ידי Amway Corporation. המוצר דיאטה הרבלייף שווק כחלופה לכדורי הדיאטה הפופולריים אז, כמו שומרי משקל ונוטריסיסטם. בנוסף, הוא גם קידם את עצמו כטבעי יותר ממוצרי הרזיה אחרים שהיו זמינים באותה תקופה. עם זאת, עד מהרה התברר שיש הבדלים משמעותיים בין צורות שונות של מוצרי הרבלייף. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רכישת אנטי וירוס – למה זה חשוב ואיך קונים?
וירוסים שתוקפים את המחשב שלנו משבשים מאד את מהלך העבודה ועלולים להשבית את המחשב ולמחוק ממנו קבצים...
קרא עוד »
פבר 21, 2021
חריטה וכרסום – למה הם משמשים
האם שמעתם פעם על תחום הכרסום והחריטה? למרות שהמילה כרסום מזכירה יותר תולעת מאשר מערכות מחשוב...
קרא עוד »
נוב 04, 2020
מאגרי תמונות
מאגר תמונות הוא אוסף תמונות שחברה או ארגון רכשו במהלך השנים. אלה יכולים להיות תמונות ממקורות שונים,...
קרא עוד »
ספט 02, 2022