אילו סוגי מראות פנורמיות קיימות ולמה הם משמשות?

מראות פנורמיות

לנהגים, היתרון בכך שיש מראות אחוריות קמורות הוא דבר בסיסי. מראות קמורות מאפשרות לנהגים לראות יותר מכיוון שהם נותנים שדה ראייה בולט יותר על ידי צמצום האובייקטים שהם משקפים.

אילו סוגי מראות פנורמיות קיימות ולמה הם משמשות?

כדי לנתח אותן, מראות שטוחות מצביעות על עצמים נפרדים וגדלים מדויקים, ומראות קעורות, בזמן שהן מציגות תמונות אמיתיות, הן הופכות תמונות לעתים קרובות לתמונה הפוכה שאיה תואמת את המקור שלה.

החיסרון בשימוש במראות קמורות למראות אחוריות לרכב הוא בכך שהם גורמים להיראות כאילו אותם אובייקטים נמצאים במרחק אחר, מאשר המרחק האמיתי בפועל. זו הסיבה שהאובייקטים במראה קרובים מכפי שהם נראים

> קראו גם על צבע מעכב בעירה באתר הזה

למה אנשים מעדיפים מראה פנורמית

בני אדם בכלל, מעדיפים מראה פנורמית (קמורה) כמראה אחורית ברכב או בבית שלהם, מכיוון שהיא נותנת שדה ראייה רחב יותר, המאפשר לנהג לראות את מרבית התנועה מאחוריו. מראות קמורות מהוות תמיד תמונה וירטואלית, זקופה ומופחתת אובייקטים, המונחים לפניה.

היתרונות של מראת עמעום אוטומטי

מראה אוטומטית לעמעום, עושה את כל העבודה בשבילכם, כך שתוכלו להתרכז בדרך קדימה. יתכן שתהיה ספקן באשר לאופן פעולתן של מראות לעמעום אוטומטי, אך למעשה זה די פשוט. מראה אוטומטית לעמעום אוטומטי, מרגישה את אור הסביבה ואז מכיוון גוון הזכוכית. לכן, אם אורות בהירות נוספות יגיעו מאחורייך, המראה שלך תסתגל אוטומטית אליהם, לפני שתשים לב בכלל.

כשאתה בוחר את המראה החדשה שלך לעמעום האוטומטי של אורות, יהיו לך כמה סגנונות ומותגים שונים לבחירה, ראו באתר. על מנת לקבל את המראה הטובה ביותר הקיימת בשוק, אנו ממליצים לבחור במותג שתוכלו לסמוך עליו, כמו  Gentex  או CIP A. באשר לסגנון, בחרו אחת שתעניק לכם חוויית שימוש נוחה.

איזה מראה פנורמית כדאי

מכיוון שקיימים כל כך המון מראות פנורמיות שיביאו לכם בדיוק מה שאתם צריכים, תצטרכו לחפש את זו שתתאים לכם במצבים שלשמם אתם מעוניינים בה. אם לרכב, חפשו את המתאימה יותר לרכב שלכם, אם לבית, חפשו את המראה הפנורמית שהכי "תתלבש" לכם בסגנון הבית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כולם כל כך אוהבים את הטאבלטים של אפל?
ישנם לא מעט אנשים אשר יעידו כי הטאבלטים של אפל מאוד אהובים עליהם. קיימות לא מעט סיבות שמביאות לכך...
קרא עוד »
מאי 25, 2022
תיקון אייפונים – בעיות נפוצות שמצריכות מעבדה מקצועית
בעידן הדיגיטלי המהיר, האייפון ביסס את עצמו כבן לוויה חיוני, משתלב בצורה חלקה בחיי היומיום שלנו. עם...
קרא עוד »
אוג 19, 2023
איך משתמשים בדוד קיטור בתעשיה?
דודי הקיטור משמשים היום במרבית המפעלים. וזאת בגלל סיבה פשוטה – דוד הקיטור מאופיין ביתרונות רבים והוא...
קרא עוד »
דצמ 18, 2018