סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

איך אפליקציית טיק טוק כבשה את העולם?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בשנה האחרונה אפליקציית "טיק טוק" הפכה לאחת האפליקציות הפופולאריות ביותר בישראל ובעולם, ולא בכדי. הסרטונים הקצרים שניתן להעלות לאפליקציה משכו את תשומת ליבם של הילדים, ואנו עדים לעלייה ניכרת בכמות המשתמשים באפליקציה. כיצד האפליקציה הצליחה לכבוש את העולם? מאמר בנושא.

מבוקשת במיוחד

זה לא סוד שאפליקציית טיק טוק הפכה למבוקשת בקרב רבים, ואף הביקורות כלפיה שנויות במחלוקת, ולו בשל האתגרים שהמשתמשים מספקים לצופים (אתגרים פיזיים שלא פעם אחת הובילו לפציעה). עם זאת, מדובר באפליקציה עם פוטנציאל פרסום גבוה מאוד, ועל כן לא מעט חברות ועסקים נעזרים בה באופן תדיר. אם יש לך ערוץ, וודאי תשמח לשמוע כי קידום ערוץ הטיק טוק שלך הוא לא משימה כל כך מאתגרת, וזה בהחלט בר ביצוע.

ייחודיות פורצת גבולות

הייחודיות של טיק טוק, היא באפשרות להוסיף לסרטונים המצולמים מוזיקת רקע או לחלופין מערכונים או טקסטים שונים. למעשה, המשתמשים עצמם עורכים את הסרטונים, חושבים על הקריאייטיב ואפילו בונים כוריאוגרפיה ייחודית. השמועות מספרות החשיפה בטיק טוק גבוהה יותר מאשר בפלטפורמות אחרות (כמו פייסבוק ואינסטגרם) ועל כן היא הפכה לחביבת הקהל.

האפליקציה מנתחת את העדפותיו של המשתמש באמצעות נתונים שנאספים (למשל סרטונים שהמשתמש אהב או חיפש), ובכך היא מציגה לו תוכן שמותאם אישית עבורו – זהו למעשה ההסבר הגיוני ביותר לכמות החשיפה שנובעת מהסרטונים שעולים לפלטפורמה הזו.

חשוב לומר שילדים מתחת לגיל 13 לא יוכלו לפרסם סרטונים באמצעות האפליקציה, אך אין אפשרות לדעת אם הדבר נאכף, ובייחוד כשפותחים פרופילים פיקטיביים או מציינים תאריך לידה שגוי.

האם יש לה חסרונות?

בוודאי. בדומה לרשתות חברתיות נוספות, גם על אפליקציית טיק טוק לא פסחה החדירה לפרטיות, הפרופילים הפיקטיביים או צריכת מידע שהוא פייק ניוז. החשבונות של טיק טוק פתוחים, וכדי לחסום משתמשים מצפייה בסרטון, יש להגדיר זאת מראש.

 

טיק טוק היא אחת האפליקציות המצליחות בישראל ובעולם, והיא נהדרת עבור שיווק עסקים ואנשי בידור. את פרופיל הטיק טוק יש לנהל באופן המיטבי, ובייחוד אם מבקשים להגיע לקהלים גדולים.

פוסטים אחרונים

טכנאי מחשבים מומחה 

למה לבחור טכנאי מחשבים מומחה 

כאשר יש לנו בעיה מסוימת במחשב, הרבה פעמים אנחנו מנסים לפתור אותה בעצמנו או לחילופין, אנחנו מבקשים מהילדים שלנו, קרובי משפחה או