איך אפליקציית טיק טוק כבשה את העולם?

אפליקציית טיק טוק

בשנה האחרונה אפליקציית "טיק טוק" הפכה לאחת האפליקציות הפופולאריות ביותר בישראל ובעולם, ולא בכדי. הסרטונים הקצרים שניתן להעלות לאפליקציה משכו את תשומת ליבם של הילדים, ואנו עדים לעלייה ניכרת בכמות המשתמשים באפליקציה. כיצד האפליקציה הצליחה לכבוש את העולם? מאמר בנושא.

מבוקשת במיוחד

זה לא סוד שאפליקציית טיק טוק הפכה למבוקשת בקרב רבים, ואף הביקורות כלפיה שנויות במחלוקת, ולו בשל האתגרים שהמשתמשים מספקים לצופים (אתגרים פיזיים שלא פעם אחת הובילו לפציעה). עם זאת, מדובר באפליקציה עם פוטנציאל פרסום גבוה מאוד, ועל כן לא מעט חברות ועסקים נעזרים בה באופן תדיר. אם יש לך ערוץ, וודאי תשמח לשמוע כי קידום ערוץ הטיק טוק שלך הוא לא משימה כל כך מאתגרת, וזה בהחלט בר ביצוע.

ייחודיות פורצת גבולות

הייחודיות של טיק טוק, היא באפשרות להוסיף לסרטונים המצולמים מוזיקת רקע או לחלופין מערכונים או טקסטים שונים. למעשה, המשתמשים עצמם עורכים את הסרטונים, חושבים על הקריאייטיב ואפילו בונים כוריאוגרפיה ייחודית. השמועות מספרות החשיפה בטיק טוק גבוהה יותר מאשר בפלטפורמות אחרות (כמו פייסבוק ואינסטגרם) ועל כן היא הפכה לחביבת הקהל.

האפליקציה מנתחת את העדפותיו של המשתמש באמצעות נתונים שנאספים (למשל סרטונים שהמשתמש אהב או חיפש), ובכך היא מציגה לו תוכן שמותאם אישית עבורו – זהו למעשה ההסבר הגיוני ביותר לכמות החשיפה שנובעת מהסרטונים שעולים לפלטפורמה הזו.

חשוב לומר שילדים מתחת לגיל 13 לא יוכלו לפרסם סרטונים באמצעות האפליקציה, אך אין אפשרות לדעת אם הדבר נאכף, ובייחוד כשפותחים פרופילים פיקטיביים או מציינים תאריך לידה שגוי.

האם יש לה חסרונות?

בוודאי. בדומה לרשתות חברתיות נוספות, גם על אפליקציית טיק טוק לא פסחה החדירה לפרטיות, הפרופילים הפיקטיביים או צריכת מידע שהוא פייק ניוז. החשבונות של טיק טוק פתוחים, וכדי לחסום משתמשים מצפייה בסרטון, יש להגדיר זאת מראש.

 

טיק טוק היא אחת האפליקציות המצליחות בישראל ובעולם, והיא נהדרת עבור שיווק עסקים ואנשי בידור. את פרופיל הטיק טוק יש לנהל באופן המיטבי, ובייחוד אם מבקשים להגיע לקהלים גדולים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החשיבות של מערכות כיבוי אש
בטיחות אש מהווה דבר חשוב מאוד, בכל העולם וכמובן גם בישראל. במהלך העשורים האחרונים, בטיחות האש בישראל...
קרא עוד »
יול 20, 2022
איך תשמרו על המדפסת שלכם
אם בעבר לצורך הדפסת מסמך כזה או אחר, היה צורך לפנות לבית הדפוס ולשלם מחיר מופקע עבור מספר עמודים...
קרא עוד »
יונ 30, 2019
מי לא חולם לקבל גם וגם? עכשיו זה אפשרי
עד היום כמעט ולא היו אלטרנטיבות למגורים איכותיים ונעימים בלב הארץ באופן כזה שלא מושפע באופן דרמטי...
קרא עוד »
מרץ 30, 2022