סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

יושב הרבה על המחשב? גם אם אתה לא גיימר… אתה צריך כיסא גיימרים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אנשים אשר יושבים הרבה על המחשב חשופים לבעיות בריאותיות הנגרמות עקב ישיבה לא נכונה ( ואין העובדים אשמים מפני שהכיסאות אינם תומכים תמיד בישיבה בריאה בצורה נוחה) על הכיסא ובצורה שאינה מתאימה. האוכלוסיות העיקריות שנפגעות מכך הינן אוכלוסיית הגיימרים ואוכלוסיית עובדי המשרדים השונים אך לא רק, אם אתה יושב הרבה על המחשב או מבלה זמן רב מכל יום בישיבה על כיסא קבוע, כדאי לך לשקול להחליף את הכיסא שלך בכיסא גיימרים מאתר טלמיר.

מה מיוחד בכיסא גיימרים?

כסאות גיימרים הינם כיסאות שתוכננו בקפידה רבה ובמתן תשומת לב לכל הפרטים הקטנים עבור אנשים היושבים שעות מרובות על המחשב כאמור אוכלוסיית הגיימרים. לאחר שכיסאות אלו יצאו לשוק לראשונה, זה התחיל להיות פופולארי שעובדי משרדים ואנשים שמבלים את רוב זמן עבודתם על כיסא החלו לרכוש ולהשתמש בהם גם כן. מכיוון שבעת עבודה על המחשב עובדים חלקים רבים מגופנו, כמו עמוד השדרה, הידיים, מפרקי הידיים, הצוואר, הכתפיים ועוד, חשוב שהכיסא ישלים את עמוד השדרה שלנו בעת ישיבה ממושכת עליו.

על מה חשוב להקפיד בעת בחירת כיסא גיימינג?

ראשית וכמו כל מוצר שנרצה שיחזיק לטווח הארוך יש לברר שהינו עשוי מחומרים איכותיים ועמידים. שנית, רצוי שהכיסא יהיה בטיחותי. לכן מומלץ לבחור בכיסאות עם שילדת מתכת ולא פלסטיק. כמו כן חשוב שריפוד הכיסא יהיה לנו נוח למשך ישיבה ממושכת ולכן לא מספיקה רק בדיקה קצרה בעת רכישת הכיסא אלא צריך לקרוא ביקורות או לברר על חומר הריפוד על מנת לוודא שאיננו מתעוות לאורך זמן. בנוסף, אחד הפרטים החשובים בעת בחירת כיסא גיימינג הינה מידת הגמישות של הכיסא. הכוונה הינה שנעדיף כיסאות בעלי גמישות רבה כך שנוכל להתאים את משענת הראש, נוכל להתאים את זווית הכיסא וכמו כן חשובה גם יכולת התאמת משענות הידיים. היכולת להתאים חשובה בייחוד בעת רכישת הכיסא הראשון מפני שייתכן שלאחר שימוש קצר נגלה שאנחנו מעדיפים תנוחה מסוימת יותר מאחרות או אפילו שאנחנו מעדיפים לגוון.

פוסטים אחרונים

איך תשמרו על המדפסת שלכם

איך תשמרו על המדפסת שלכם

אם בעבר לצורך הדפסת מסמך כזה או אחר, היה צורך לפנות לבית הדפוס ולשלם מחיר מופקע עבור מספר עמודים בודדים, הרי שהיום

יתרונות של מרכזיות בענן

יתרונות של מרכזיות בענן

אחד הכלים הכי משמעותיים והכי חשובים שאנחנו יכולים למצוא היום עבור בתי עסק, הוא כל מה שקשור לנושא של מחשוב ענן. אנחנו