סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Cashtech

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

חברת Cashtech נחשבת לאחת החברות המוכרות ביותר, אשר מפעילה כספומטים בבתי עסק. אם בעבר היה צורך לכתת רגליים בחיפוש אחר הכספומט הקרוב, הרי שהיום ניתן למצוא כספומט בכניסה ללא מעט בתי עסק שונים, כולל קיוסקים, חנויות נוחות, בנייני משרדים ועוד. זוהי דרך נוחה ויעילה על מנת למשוך לקוחות חדשים לעסק, היות ורוב האנשים שיוציאו כסף מהכספומט, יבחרו לבזבז חלק ממנו בחנות הצמודה. לכן כל בעל עסק שמעוניין להגדיל את היקף המכירות שלו ב- 20% לפחות, יכול לעשות זאת בקלות, ללא שום צורך במאמץ או בהשקעה משמעותית. למעשה, החברה מספקת שירות לקוחות אדיב, שירות טכני יעיל והיא אף מבצעת את כל הסידורים הקשורים לכספומט. ההוצאה היחידה של בעל העסק, היא התשלום על החשמל שהכספומט צורך.

Cashtech – הדרך האולטימטיבית להגדיל את היקף המכירות

אין ספק כי התחרות בשוק היום אדירה, היות וניתן למצוא יותר ויותר בעלי עסק המתחרים ביניהם על הלקוחות. לכן חשוב למצוא דרכים חדשות ומקוריות, על מנת להגדיל את כמות הלקוחות וכמובן להגדיל את הרווחיות של העסק. מעבר לדרכי השיווק והפרסום הסטנדרטיות, אשר כמובן שחשוב להמשיך להקפיד גם עליהן, יש צורך בחשיבה מחוץ לקופסא. הצבה של כספומט בכניסה לעסק, יכולה למשוך עליו המון אנשים, אשר עוברים באזור וזקוקים למשיכת מזומן. חשוב לזכור כי אנשים מסוג זה, לרוב יכנסו לעסק על מנת לבצע קנייה ספונטנית, במיוחד שהכסף המזומן כבר נמצא אצלם ביד.

לסיכום, כל בעל עסק שמעוניין לשפר את המוניטין של העסק שלו ולהוסיף לו גוון מודרני וחדשני יותר, יכול להציב בכניסה כספומט של Cashtech. כספומט זה יכול לסייע למשוך לקוחות חדשים לעסק, להגדיל את אחוז המכירות וכמובן להכיר לאנשים חדשים את העסק שלכם.

פוסטים אחרונים

מחשוב ענן

מחשוב ענן

מרבית החברות והארגונים כיום מעוניינים לעבור אל מחשוב ענן. המונח ענן כיום מהווה מונח דומיננטי וחשוב מאוד בעולם המחשוב. מדובר על מושג