סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

היכן מומלץ למקם מפסקים בחדרים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הכנסת מפסק לחדר נעשית לרוב על ידי התקנת "בולם אש" בתקרה או בראש קיר. הבולם עשוי מתכת ובעל פתח המאפשר יציאת עשן וחום. מפסקים מותקנים בדרך כלל ליד דלתות וחלונות, כמו גם שקעי חשמל, מאווררי תקרה, גופי תאורה וכו'.

מפסקים בחדרים עשויים להיות מותקנים בבתים עם ילדים או חיות מחמד שעלולים להצית אש בטעות בזמן משחק בגפרורים או משחק בנרות. בנוסף, הם משמשים למניעת שריפות הנגרמות מחיווט לקוי או בעיות חשמל אחרות בתוך הבניין. מפסקים בחדרים משמשים למניעת התפשטות האש.

מפסק הוא מכשיר שמשתמש באוויר דחוס כדי לשבור את המים לטיפות קטנות, המופנות לאחר מכן לניקוז.מפסקים משמשים גם במקומות כמו חדרי אמבטיה, מטבחים וחדרי כביסה. ניתן למצוא מפסקים ברוב הבתים והמשרדים. מפסקים בחדרים הוא מונח המשמש לתיאור האנשים שעובדים איתך באותו חלל אך אסור להם לדבר.

למידע נוסף על מפסקים, לחצו כאן

ישנם שלושה סוגים של מפסקים שניתן להתקין בחדרים:

1) המפסק ממוקם עם תיבת הנתיכים ליד מקור הכוח הראשי (בדרך כלל ליד לוח חשמל)

2) המפסק שנמצא ליד שקע חשמל או גוף תאורה

3) המפסק שנמצא בתוך גוף תאורה.

כאשר אתם מתקינים מפסקים בחדרים, עליכם להתקין אותם כראוי. תהליך ההתקנה קל כאשר אתה מבצע את השלבים הבאים:

– זהה את מיקום המפסק

– משוך החוצה את המפסק הישן

– התקן את המפסק החדש על הישן

– חבר חוטים למפסקים החדשים והישנים.

כדי להתקין מפסק חדש, תחילה זהה את מיקומו. אתה יכול למצוא אותו על ידי חיפוש אחר שקע חשמל ליד המקום שבו אתה רוצה שהוא יותקן. ברגע שתמצא אותו, משוך את הישן ואז התקן חדש על גביו. לבסוף, חבר את כל החוטים משני המעגלים יחד עם אגוזי חוט או מחברי חוטים.

למוצרי חשמל נוספים היכנסו לאתר של פתיה

פוסטים אחרונים

למה צריך יועץ בינה מלאכותית?

הרבה בעלי עסקים ומנהלים פונים כעת ליועצי בינה מלאכותית לעזרה באסטרטגיית השיווק שלהם. ישנן שלוש סיבות עיקריות לכך שבעלי עסקים ומנהלים פונים