איך לרתום טכנולוגיה לשיפור ניהול מועדון לקוחות

ניהול מועדון לקוחות

הטכנולוגיה נמצאת היום בכל התחומים. כמעט ואין היום תחום שאינו נשלט באמצעות הכלים הטכנולוגיים. לא מן הנמנע כי גם בתי העסק אשר מקימים לעצמם מועדון לקוחות, יעשו גם הם שימוש נרחב בכלים הטכנולוגיים אשר עומדים לרשותם.

מועדון לקוחות זה לא חידוש של השנים האחרונות. הדבר מוכר מימים ימיה כאשר בתי עסק רבים רותמים את כוח השייכות ויוצרים לעצמם מועדון צרכנות ולקוחות. המועדון מהווה מעין מעגל שבית העסק משייך אותם אליו. זאת על ידי דיוור בדבר מבצעים והנחות המיועדים רק להם, מכתב ברכה לרגל יום ההולדת וכדומה. אין ספק כי מועדון הלקוחות הינו מועדון רווחי מאוד עבור כל העסק כאשר התוצאה היא מעגל לקוחות אמין המבצע את רכישותיו דווקא באותו בית עסק. כיום יש לנו את הטכנולוגיה המפותחת אשר מסייעת לנו מאוד לצורך שיפור החוויה כמו גם של הניהול התקין והיעיל של מועדון הלקוחות.

מועדון לקוחות בקשר ישיר

אז אם בשנים עברו לא היה ממש קשר בין בתי העסק לבין חברי המועדון כאשר הקשר בא לידי ביטוי בעיקר הודות לדיוור שהגיע אל תיבת הדואר ובישר על מבצעים והנחות או לחילופין, ברך לקראת יום ההולדת, הרי שכיום מתנהל הקשר באמצעות מסרונים, הודעות אימייל בדואר האלקטרוני כאשר אלו מייעלים מאוד את הקשר בין העסק לבין הלקוח, מאפשר את מסירת ההודעות באופן מהיר ומסייע בשמירה על קשר נכון בין שני הצדדים.

מה זה אומר? כאשר ישנה האפשרות להודיע בו זמנית לכל מעגל הלקוחות הודעות בדבר מבצעים או הנחות, הודעה על קולקציה חדשה שעלתה על המדפים וכדומה, הרי שאפשרות זו הינה טובה מאוד עבור בתי עסק רבים אשר נהנים ממשוב מידי ומהאפשרות לשלוט על המסרים המגיעים אל הלקוחות שלהם בזמן אמת. הקשר הישיר והמהיר מחזק ומעצים את האפקט שלו ולמעשה אחראי על התוצאות המבורכות של כל מועדון לקוחות שהופך להיות הרבה יותר אפקטיבי ויעיל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תיקון מחשב נייד – מעבדה לתיקון מחשבים ניידים מה עושים כאשר המחשב מתקלקל ?! תיקון כל סוגי התקלות במחשבים ניידים פירוט
ישנם מכשירים, מוצרים, אשר אנחנו לא יכולים להסתדר בלעדיהם בשום צורה שהיא. אם הם מתקלקלים, אנחנו עלולים...
קרא עוד »
אפר 10, 2021
לימודי Unity לנוער – כל מה שצריך לדעת
משחקי מחשב כבר מזמן אינם נחלתם של ילדים או בני נוער בלבד. יחד עם זאת, אין ספק שכמעט כל ילד כיום מבלה לא...
קרא עוד »
דצמ 20, 2021
מהו פלאפון כשר?
מכשירי הטלפון עברו מהפך מהותי ומשמעותי ביותר בעשרים השנים האחרונות. מטלפונים ביתיים עברנו כולנו...
קרא עוד »
אוג 04, 2020