סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

איך לרתום טכנולוגיה לשיפור ניהול מועדון לקוחות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הטכנולוגיה נמצאת היום בכל התחומים. כמעט ואין היום תחום שאינו נשלט באמצעות הכלים הטכנולוגיים. לא מן הנמנע כי גם בתי העסק אשר מקימים לעצמם מועדון לקוחות, יעשו גם הם שימוש נרחב בכלים הטכנולוגיים אשר עומדים לרשותם.

מועדון לקוחות זה לא חידוש של השנים האחרונות. הדבר מוכר מימים ימיה כאשר בתי עסק רבים רותמים את כוח השייכות ויוצרים לעצמם מועדון צרכנות ולקוחות. המועדון מהווה מעין מעגל שבית העסק משייך אותם אליו. זאת על ידי דיוור בדבר מבצעים והנחות המיועדים רק להם, מכתב ברכה לרגל יום ההולדת וכדומה. אין ספק כי מועדון הלקוחות הינו מועדון רווחי מאוד עבור כל העסק כאשר התוצאה היא מעגל לקוחות אמין המבצע את רכישותיו דווקא באותו בית עסק. כיום יש לנו את הטכנולוגיה המפותחת אשר מסייעת לנו מאוד לצורך שיפור החוויה כמו גם של הניהול התקין והיעיל של מועדון הלקוחות.

מועדון לקוחות בקשר ישיר

אז אם בשנים עברו לא היה ממש קשר בין בתי העסק לבין חברי המועדון כאשר הקשר בא לידי ביטוי בעיקר הודות לדיוור שהגיע אל תיבת הדואר ובישר על מבצעים והנחות או לחילופין, ברך לקראת יום ההולדת, הרי שכיום מתנהל הקשר באמצעות מסרונים, הודעות אימייל בדואר האלקטרוני כאשר אלו מייעלים מאוד את הקשר בין העסק לבין הלקוח, מאפשר את מסירת ההודעות באופן מהיר ומסייע בשמירה על קשר נכון בין שני הצדדים.

מה זה אומר? כאשר ישנה האפשרות להודיע בו זמנית לכל מעגל הלקוחות הודעות בדבר מבצעים או הנחות, הודעה על קולקציה חדשה שעלתה על המדפים וכדומה, הרי שאפשרות זו הינה טובה מאוד עבור בתי עסק רבים אשר נהנים ממשוב מידי ומהאפשרות לשלוט על המסרים המגיעים אל הלקוחות שלהם בזמן אמת. הקשר הישיר והמהיר מחזק ומעצים את האפקט שלו ולמעשה אחראי על התוצאות המבורכות של כל מועדון לקוחות שהופך להיות הרבה יותר אפקטיבי ויעיל.

פוסטים אחרונים

Cashtech

Cashtech

חברת Cashtech נחשבת לאחת החברות המוכרות ביותר, אשר מפעילה כספומטים בבתי עסק. אם בעבר היה צורך לכתת רגליים בחיפוש אחר הכספומט הקרוב,

מדפסת מדבקות תעשייתית

מדפסת מדבקות תעשייתית

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בחרו לרכוש לעצמם מדפסת מדבקות תעשייתית. מדובר על מדפסת חדישה ומשוכללת, המאפשרת לכל אחד להדפיס