סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

אולפן גרין

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אולפן גרין מהווה כיום את האלטרנטיבה הטובה ביותר בתחום הפקות שונות. אם ראיתם תחזית מזג אוויר ותהיתם כיצד מאחורי החזאי בזמן אמת מופיעה מדיה אשר מציעה את התחזית השבועית, התשובה לכך היא: מסך ירוק ותוכנת עריכה מיוחדת. בעצם, אולפן גרין מאפשר ליצור לא מעט תכני וידיאו איכותיים מאוד, כאשר הבחירה דווקא באולפן זה היא ללא ספק הדבר הטוב ביותר הן מבחינת חיסכון כלכלי והן מבחינת התוצר הסופי בסופו של תהליך.

אולפן גרין-למה לבחור דווקא בו עבור הפקות וידיאו?

כיום כבר ממש לא צריך להרחיק לכת בכדי למצוא לוקיישנים מעניינים או אטרקטיביים עבור צילומי קליפ, סרט, סרטי תדמית לעסקים, פרסומות ועוד. אולפן גרין הוא אולפן אשר במרכזו עומד רקע ירוק שתופס מקום של כבוד. השחקנים או הדמויות מצטלמים על רקע המסך הירוק ומבצעים את הסצנות שעליהם לבצע בצורה הטובה ביותר. לאחר שמצלמים, כל שנותר לעשות זה פשוט לערוך באמצעות תוכנה מיוחדת את הצילומים, כאשר במקום הרקע הירוק ניתן להציב כל תוכן אחר. בין אם תרצו להציב תמונות דוממות המתחלפות בהתאם לסיטואציה ובין אם תרצו להציב סרט רץ, הרי שתוכלו לעשות זאת באמצעות תוכנת עריכה איכותית שמטרתה היא לזהות את הרקע הירוק ולהמיר את כולו בכל דבר אחר שיבחר.

צילומי וידאו באולפן גרין איכותי

אם אתם תוהים כיצד תבחרו את האולפן האידאלי עבור צילומים, כדאי שתבדקו היטב האם האולפן מציע רקע ירוק איכותי לצורך צילום וכן, האם האולפן מציע צוות מקצועי כמו באתר https://www.virtuals.tv וכן, ציוד סאונד וצילום איכותי ותאורה איכותית אשר יאפשרו להפיק כל הפקה ברמה הגבוהה ביותר שיכולה להיות. הבחירה באולפן גרין איכותי תאפשר לכם להפיק כל סוג של הפקה בצורה איכותית ובהשקעת תקציב נמוך באופן יחסי בהפקה כולה.

פוסטים אחרונים

טונרים

טונרים

כל מי שיש לו מדפסת ביתית יודע שבשלב כזה או אחר, יהיה צורך להחליף לה טונר. היום ניתן למצוא בשוק לא מעט

דירות בנאות גולף

קצת על נאות גולף בקיסריה

אם אתם מחפשים מקום לנפוש בו, אם אתם מעוניינים לרכוש נכס מאוד מניב בענף הנדל"ן ואם אתם מעוניינים לרכוש יחידת נופש יוקרתית

https://industrialnet.org/qa-and-everythg-around-it/

QA וכל מה שמסביבו

חושבים לעבור הסבה מקצועית? תהיו מעוניינים ללמוד מקצוע חדש ולהתחיל להרוויח שכר חודשי נאה? דעו לכם כי תוכלו ללמוד היום QA ולהפוך