טוקמן סלקום – איך הוא יכול לשרת אותנו?

טוקמן סלקום

אנחנו מכירים את חברת סלקום, כאחת החברות הסלולר הגדולות בשוק הישראלי, אחת החברות הוותיקות בשוק, אשר מציעה מגוון רחב של חבילות, כיום לא רק בתחום הסלולר אלא גם בתחום הטלוויזיה הרב ערוצית והאינטרנט. 

על פניו, היינו מצפים שהחברה תספק אך ורק שירותי סלולר מתקדמים, קרי חבילות המיועדות למכשירים חכמים. אך החברה פונה גם לקהלים נוספים, ולכן היא מציעה גם אופציות של טוקמן. מדובר על חבילות המוגבלות, בין אם זה בגלישה ובין אם זה בהיבטים אחרים. מדובר על חבילות שיכולות להתאים לילדים, תיירים, עובדים זרים ועוד. 

לפני שנסביר מה זאת אומרת חבילות טוקמן סלקום, צריך להדגיש, שחבילות אלו מאפשרות גלישה באינטרנט, שיחות והודעות. במובן הזה, אין הבדל בין חבילות רגילות לחבילות אלו. ההבדל הוא בכמות ובאופי השימוש בהן. כלומר, ההבדל נובע מכך שיש מגבלות רבות יותר על השימוש, מתוך כוונה שכל משתמש יכול ליהנות מכמות מוגבלת ולא לחרוג ממנה וכמובן גם לא לשלם מחיר מופקע. 

מה זו חבילת טוקמן ואיך משתמשים בה

חבילת טוקמן לסלקום, זו חבילה הכוללת אפשרות להטעין את המכשיר באופן כזה שמגביל אותנו להשתמש בו על פי אופי החבילה שלנו. למשל, אנחנו יכולים להגביל את עצמנו מבחינת גלישה באינטרנט, שיחות והודעות, וכך אנחנו למעשה לא משלמים עבור מה שלא נשתמש בו. 

הגבלת החבילה יכולה לשרת אותנו באופן אישי וכמובן אם אנחנו בוחרים לרכוש את החבילה לילדים או אחרים. למשל, במקום שהילד יגלוש באינטרנט ללא הפסקה, הוא מוגבל על פי כמות מסוימת של נפח גלישה. כנ"ל לגבי הודעות ושיחות. זה יכול למנוע את הצורך שלנו לקחת ממנו את המכשיר או להגביל אותו באופן עצמאי. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ההתפתחות של קופות רושמות במהלך השנים
המבוגרים ביננו עוד זוכרים את הקופאים שהיו משרתים את הלקוחות ועורכים להם חשבון באמצעות עיפרון אותו...
קרא עוד »
נוב 24, 2018
שירותי גריסה – מה מציע השירות? איך זה עוזר לסביבה?
הבלגן המוכר כל כך למי שהיה במשרדים, היום הולך ופוחת באופן משמעותי. למה? בגלל מהפכת המחשוב והענן. כיום...
קרא עוד »
דצמ 24, 2020
מערבל בטון- להכנת בטון איכותי
מערבל בטון הוא מכונה המשמשת לערבוב בטון. יש לו קיבולת גדולה וניתן להשתמש בו למטרות רבות ושונות. עם...
קרא עוד »
אוק 14, 2022