סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Ciso as a service

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מסדי הנתונים בארגונים, בעמותות, בחברות ובעוד מקומות רבים כוללים הרבה מאוד מידע רגיש וחשוב. זה עשוי להיות מידע קריטי ובעל משמעות רבה, מידע שעלול למשוך אליו אנשים בעלי כוונות זדון שרוצים לשים את ידם על המידע הזה. מה עושים כדי למנוע מצבים של זליגת מידע? איך אפשר להיות בטוחים כי הפרטים ששמורים אצלכם אינם מגיעים למתחרים שלכם? האם אתם יכולים לבקש פרטים מלקוחות בראש שקט, בלי לחשוש שהחומרים יצאו ויזיקו? אפשר. אבל כדי לעשות את זה נכון ובראש שקט חף מחשש, צריך להתנהל בעזרת Ciso as a service.

מה זה Ciso as a service?

שירותי אבטחת מידע – Ciso as a service אלו שירותים בעלי חשיבות רבה אשר יכולים להבטיח כי המידע של הארגון, החברה או העסק שמורים ומוגנים היטב. וזאת יש להבין, כל מידע שעולה לרשת עלול להיות חשוף לגורמים בלתי רצויים. מה שמביא לכך שהתכנים שלכם עלולים להיות בסיכון. אלו פרטים של כרטיסי אשראי, מאגרי לקוחות, רשימות של כתובות וכן הלאה. כמובן שהנזק שעלול להתרחש במידה והתוכן הזה ייחשף חמור מאוד. Ciso as a service נועד לבדוק ביסודיות את ההגנה ואת ההצפנה של המידע שקיים, ולמנוע מצבים חמורים בהם גורמים בלתי רצויים יכולים להגיע למידע, לעשות בו שימוש או אפילו להפיץ אותו.

מי מציע מענה בענף אבטחת המידע?

בענף אבטחת המידע יש חברות מסוימות שמציעות מענה כמו Hermeticon למשל. חברות אלו מעסיקות אנשי מקצוע בענף ההצפנה והסייבר. כאשר המטרה של העבודה היא לוודא כי המידע מוצפן ומוגן כראוי, וכי אין סיבה סבירה לחשוש כי המידע יגיע לידיים זרות ובלתי רצויות. השירות הזה נחוץ לכל מי שיש ברשותו מידע רגיש.

פוסטים אחרונים

מקדם אתרים

איך מבצעים מחקר מילות מפתח?

אם העסק שלך נמצא בשוק תחרותי מאוד, וודאי נוכחת לגלות כי אתר האינטרנט של העסק מופיע אי שם בעמודים האחרונים של גוגל.