סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

אקווה אנליטיק – מערכות טיהור המים הכי מתקדמות למעבדות ותעשייה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

החברה AQUAANALYTIC בע"מ, הינה הנציגה הרשמית והבלעדית בישראל, של המותגים המובילים בעולם בתחום מערכות טיהור המים למעבדות / תעשייה – EVOQUA גרמניה ו Pure Water Proup הולנד. המוטו שלנו – הנאה מהאיכות!.

חדש בישראל! עכשיו גם אתם יכולים להנות משימוש בטכנולוגיות הכי חדשות בתחום הנדסת המים למעבדות, רוקחות, רפואה, מחקר ותעשייה. לא יותר מערכות טיפול במים בעלויות גבוהות שלוקחות חדרים שלמים, צינורות ענקיים שדורשים איש מקצוע להרכבתם, טיפול יום יומי ומחסניות שמזדהמות מהר!

למידע נוסף, עברו לאתר שלנו: https://aquaanalytic.co.il/

מערכות סינון וטיהור המים המודרניות של החברה Evoqua:

* בעלות עלות אטרקטיבית ואיכות חסרת רבב!
* אינן דורשות חיבור והרכבה ע"י איש מקצוע – הן באות כבר מוכנות לתפעול!
* עומדות בכל תקני האיכות – ASTM, CLSI, ISO 3696, САР !
* מייצרות מים מטוהרים למעבדות Type 1 , Type 2 ו Type 3 העונים לכל הדרישות, כולל ייצור מים אולטרה טהורים וברמת טיהור אנליטית!
* קלות לתפעול ע"י צוות המעבדה שלכם!
* ועוד הרבה יתרונות על פני המתחרים, שנשמח ליידע אתכם עליהם באתר שלנו!

אתם יכולים לקרוא עוד על היתרונות והחיסכון ברכישת ציוד מודרני ומוביל מבחינה טכנולוגית ולעיין בקטלוג מערכות טיהור וטיפול במים למעבדות / תעשייה של החברה שלנו במעבר לקטלוג באתר. (לצרף קישור לקטלוג: https://aquaanalytic.co.il/%d7%9e%d7%a2%d7%a8%d7%9b%d7%95%d7%aa-%d7%98%d7%99%d7%94%d7%95%d7%a8-%d7%9e%d7%99%d7%9d-2/ )

אילו מערכות טיהור והשבחת מים, ניתן לרכוש דרכינו?:

* מערכות טיהור מים תעשייתיות Pure Water Group.
* מערכות טיהור אוסמוזה הפוכה ודיוניזציה Protegra.
* מערכות הפקת מים טהורים במיוחד Ultra Clear TP.
* מערכות אולטרה פילטרציה וסינון לקבלת מים אולטרה טהורים Ultra Clear RO.
* מערכות טיהור מים בעלות מודולי אוסמוזה הפוכה Labostar.

אז למה דווקא מערכות טיפול במים ואולטרה פילטרציה של המותג Evoqua?

לחברה אווקוה, נוכחות של למעלה מ30 שנה בשוק העולמי של מטהרי המים למעבדות, המותג עומד בסטנדרטים הכי גבוהים לייצור מים לשימוש בביו-פרמצבטיקה, פתרונות החברה ממלאים את צורכיהם של למעלה מ255 מליוני אנשים בארה"ב בכך שהם מטהרים את מי השופכין של למעלה מ70% מכלל מי השופכין העירוניים.

20 חברות אנרגיה – שותפות של המותג ומשתמשות בשירותיו, יותר מ- 20 מחברות הענק באירופה וארה"ב בתעשיית המזון והמשקאות, מייצרות מוצרים באיכות הכי גבוה ע"י שימוש במים המטוהרים ע"י מערכות הטיהור של החברה הגרמנית אווקוה.

עדיין נשאר ספק? – 18 מתוך 20 חברות הנפט, 90% ממפעלי הכימיקלים ו85% מחברות ייצור התרופות בארה"ב, גם כן משתמשות בפתרונות טיהור והשבחת המים של החברה המובילה – Evoqua!

וזה עוד לא הכל, בשביל לקבל עוד מידע על היתרונות של המותג אווקוה, עברו לעמוד מדוע Evoqua באתר או התקשרו אלינו כבר עכשיו ונציג מהחברה שלנו, ישמח ליידע אתכם על כל היתרונות של המותג וייעץ לכם ללא עלות, איזו מערכת טיהור מים / אוסמוזה הפוכה הכי תתאים למילוי צורכי המעבדה / המפעל שלכם: 972-3-374-15-70+

פוסטים אחרונים

הדמיות תלת מימד מחיר

הדמיות תלת מימד מחיר

הדמיה בתלת מימד היא טכניקה בגרפיקה ממוחשבת לייצור ייצוג דיגיטלי תלת ממדי של כל אובייקט או משטח. אם אתם מתכוונים ללמוד הדמיה

מיסוי רילוקיישן

מיסוי רילוקיישן, על מי הוא חל ?

תושבי הארץ, המעוניינים לבצע מגוון רחב של פעולות בחוץ לארץ, הקשורות לעסקאות במקום מגוריהם נתקלים במגוון רחב של בעיות, הקשורות בעיקר למיסים