סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

חברת פיתוח תוכנה – 5 דגשים חשובים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

פיתוח תוכנה היא שרשרת פעולות אשר מאפשרות את היכולת לפתח מוצר או תוכנה באמצעות הנדסת תוכנה, מחקר, שלבים של אפיון, פיתוח וביצוע בדיקות מתאימות. מומחים בתחום זה עובדים באמצעות שיטות שונות ומתודולוגיות שמסייעות בשלבי הפיתוח. המומחים מבצעים מגוון פעולות על מנת לספק את המוצר הטוב ביותר תוך ביצוע מחקרי שוק, איסוף פתרונות עבור התוכנה, עיצוב תוכנה והוצאה לפועל של תוכניות נכונות. המומחים יספקו בדיקות תוכנה ויישומים, פריסה של ממשקים ומימוש בפועל של המוצר (הלוא הוא התוכנה המיועדת לצרכים שונים). לבסוף מאפשרת החברה מתן תמיכה, תיקון ותחזוקה של המוצר מול הצרכן שרכש אותו. 

ייעול משמעותי של דרך העבודה באמצעות תוכנה מותאמת אישית

בפיתוח תכונה משתמשים אנשי עסקים, חברות וארגונים על מנת לייעל את הפעילות שמתרחשת במקום העבודה. כדי לקבל את המוצר היעיל ביותר, רבים פונים אל חברות מקצועיות על מנת שהצוותים של החברה ייצרו פתרון ממשי, יעיל ונוח יותר לעבודה. קראו על פיתוח יישומים עם iGates.

אם אתם מחפשים חברה לפיתוח תכונה, כדאי שתשימו לב למספר דגשים חשובים בעת הבחירה. בין הדגשים: 

מקצועיות – וודאו כי החברה יודעת לספק פתרונות נכונים לצרכים שלכם תוך יכולת לפתח מערכות ולייצר תכונה שימושית ואטרקטיבית. 

אפיון ואיסוף דרישות – יש לבחור חברה שמצליחה לבצע אפיון נכון ואיסוף של דרישות כבר מהשלבים הראשונים של הפיתוח. 

צוותים – ודאו כי לבית התוכנה יש צוותים מנוסים שיודעים לפתח תוכנות צד שרת, אלגוריתמים, ארכיטקטורת תוכנה ושאר פעולות שיספקו לכם את המוצר הטוב ביותר. 

כימיה – חשוב כי שהמומחים בתחומם יבינו את הצרכים שלכם וידעו לייצר סיעור מוחות נכון כדי לספק לכם את המוצר הטוב ביותר. 

מחיר – בחרו חברת תוכנה אמינה כמו בדוגמא הזו, מנוסה וכזאת שתדע להתאים לכם מוצר בהתאם לתקציב שלכם. בצעו השוואת מחירים בין מספר חברות ובחרו את זאת שתציע שירותי פיתוח ושירותים נוספים של תחזוקה, הטמעה, תמיכה וכדומה. בכך תבצעו בחירה נכונה. בהצלחה!

פוסטים אחרונים

שירותי אחסון

שלב אחר שלב: כך תבנו אתר עסקי

מתכננים לבנות אתר עסקי? ובכן, זו החלטה נכונה, משום שכיום אתרים מהווים מקור נהדר להכנסה ומכירות. אבל מאיפה מתחילים וכיצד צולחים את

סרטונים לא צנועים

מהו פלאפון כשר?

מכשירי הטלפון עברו מהפך מהותי ומשמעותי ביותר בעשרים השנים האחרונות. מטלפונים ביתיים עברנו כולנו למכשירי טלפון ניידים כאשר כל אחד כיום מחזיק

האנטי וירוס המוביל בעולם

האנטי וירוס המוביל בעולם

לא מעט אנשים תוהים איזה אנטי וירוס יספק את ההגנה הטובה ביותר על המחשב שלהם או על מערכת המחשוב שלהם. ידוע לכל