סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

איך מבצעים מחקר מילות מפתח?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם העסק שלך נמצא בשוק תחרותי מאוד, וודאי נוכחת לגלות כי אתר האינטרנט של העסק מופיע אי שם בעמודים האחרונים של גוגל. שורת החיפוש של גוגל היא כמו עולם ומלואו, ולכן יכולה בקלות למצוא מגוון של אתרים ודפי אינטרנט על פי מילות החיפוש שהוקלדו. לכן אם רשמת בשורת החיפוש את שם העסק / אתר, וודאי שמחת למצוא את האתר של העסק בתוצאות הראשונות – אך חשוב שתדע כי זו לא חוכמה, הרי גולשים שמחפשים את המוצרים / שירות הקשורים לתחום של העסק שלך יקלידו בשורת החיפוש את התחום, ויקליקו על האתרים שעלו בתוצאות בעמוד הראשון מקסימום שני.

אז מה עושים במקרה כזה ואיך "דוחפים" את האתר בראש תוצאות החיפוש? התשובה לכך היא ביצוע של מחקר מילות מפתח שבד"כ מתבצע ע"י מקדם אתרים.

מהן מילות מפתח?

מילות מפתח הן הביטויים המזוהים ביותר עם כל אתר, זאת אומרת מילים שמוקלדות על ידי הגולשים כדי להגיע לתחום בו האתר שלכם עוסק. למעשה מילים אלו הן המפתח המוביל לאתר שלכם, ולכן אלו מילים חשובות שיסייעו להעלות את האתר לראש תוצאות החיפוש. 

למה צריך לעשות מחקר מילות מפתח?

כיוון שמילות מפתח הן מהותיות במיוחד עבור קידומו של האתר במנוע החיפוש של גוגל, יש צורך לבצע מחקר מילות מפתח כדי להבין אילו ביטויים רלוונטיים לחיפושים שהגולשים עושים, ואותם להכניס אל התכנים המופיעים או מקושרים אל האתר. המחקר מסייע למצוא שלל ביטויים איכותיים ומומלצים, ולא מתמקד רק במילה אחת או שתיים אלא גם במספר מילים המוכרים בשם זנב ארוך.

כיצד עורכים מחקר מילות מפתח?

בכדי לבצע מחקר מילות מפתח ניתן להיעזר בכלי ניתוח ייעודיים מתכנן מילות המפתח של גוגל, גוגל טרנד וכלים נוספים שהשימוש בהם הוא חינמי או בתשלום.

אולי יעניין אותך גם בניית קישורים

פוסטים אחרונים

מצלמות נסתרות

מצלמות נסתרות – למה משתלם להשתמש בהן

עם השנים, אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר במצלמות במרחב הציבורי. רשויות מקומיות רבות מתקינות מצלמות בגינות ציבוריות, ברחובות מרכזיים, עורקי תחבורה

טעינת טוקמן סלקום

טעינת טוקמן סלקום

יש לכם כרטיס סים ואתם רוצים להטעין אותו? יש כמה אפשרויות שכדאי לכם להכיר לפני זה. אחד מהם הוא זה שנדבר עליו