סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

טכנולוגיות של שוברי תשלומים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מי שמנהל אוניברסיטה, מי שמנהל מכללה, מוסד גדול, ארגון ואפילו בנקים מסחריים – חשוב שייחשף אל טכנולוגיה של הדפסת שוברי תשלום. שוברים אלה הם אותם דפים מיוחדים מודפסים, אשר להם את כל האלמנטים באמצעותם אפשר לשלם על שירותים שונים. שוברים אלה מודפסים גם על ידי הרשויות ועל ידי ארגונים גדולים ומסודות – אשר דורשים תשלום עקב דוחות חנייה: תשלומי מיסים: תשלומי שכר לימוד: ארנונה וכדומה.

שוברי תשלום מוכרים לנו בדרך כלל משום שהם מגיעים בדואר, ונוגעים לתשלומים כאלה ואחרים  אותם ניתן לשלם און ליין או בדואר ובבנק. כיום, יותר ויותר בעלי עסקים חברות וארגונים מודעים לצורך בשובר איכותי שניתן להדפיס לבד במדפסת המאפשר לשלם את השובר בבנק.

נוסף לכך, באמצעות שוברי תשלום ממוגנטים, אפשר להגן על השובר מזיופים, זאת באמצעות פס מגנטי ייחודי להגנה על אמיתות השובר.

מלבד זאת, הנייר שמודפס על לוגו החברה או הארגון – מסייע למתג את העסק ובכך מזכיר ללקוחות כי מדובר בעסק מקצועי שמבצע תהליכי מיתוג מול הלקוחות.

כיצד מדפיסים ומנפיקים שוברי תשלום?

את הניירות האלה שבאמצעותם יכולים לקוחות לשלם תשלום בדואר: בבנק: או דרך מכונות תשלום – מדפיסים בבתי דפוס מומחים, אשר באמצעות מערכת ייחודית מדפיסים שובים ממוגנטים. בכך, כל מוסד ארגון או חברה – יכולים לבצע הדפסה מהירה עם סכום מדויק, עם פרטים של הלקוח ואפליקציות באמצעותן אפשר לבצע תשלום מהיר.

השוברים הם שוברי תשלום ממוגנטים אשר מתאימים בדרך כלל אל כל מדפסת משרדית ואין צורך לרכוש טונר מיוחד עבור ההדפסה. את ההדפסה אפשר לבצע במכונת צילום משרדית בעלת טונר רגיל שאינו יקר.

עיצוב השוברים

מלבד היכולת לשלוח ללקוח שובר לתשלום מידי או עתידי – ישנו בהדפסת שובר תשלום, גם מיתוג של בית העסק. בעוד שבבתי דפוס טובים מדפיסים שוברים צבעוניים עם לוגו של בית העסק. מלבד זאת, השובר מודפס על נייר ששומר על בטיחות מפני זיוף, כמו גם נייר אשר הופך למעטפה אותה ניתן לשלוח בקלות בדואר. באמצעות הדפסת צ'קים או שוברים טובה ואיכותית תוכלו – ללא צורך בתוכנה מיוחדת – להדפיס שוברים באופן מהיר.

 

פוסטים אחרונים

Cashtech

Cashtech

חברת Cashtech נחשבת לאחת החברות המוכרות ביותר, אשר מפעילה כספומטים בבתי עסק. אם בעבר היה צורך לכתת רגליים בחיפוש אחר הכספומט הקרוב,

מדפסת מדבקות תעשייתית

מדפסת מדבקות תעשייתית

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בחרו לרכוש לעצמם מדפסת מדבקות תעשייתית. מדובר על מדפסת חדישה ומשוכללת, המאפשרת לכל אחד להדפיס