מהפיכת האינטרנט החכם של טריפל סי

אינטרנט חכם

האינטרנט הוא שירות טכנולוגי חשוב מאוד המשרת אותנו במגוון רחב של תחומים בחיים. אם אתם שואלים אותנו כל אדם זקוק לגישה לאינטרנט ובכל בית צריך להיות אינטרנט. מכיוון שמדובר בכמה עשרות שקלים לחודש פלוס מינוס אז לא נכנס להיבט הכלכלי כמשהו שיכול להכריע האם אינטרנט זה משהו שצריך בבית או לא. האינטרנט ישמש אותנו ללימודים, עבודה, פנאי, קריאת חדשות ועדכונים, רשתות חברתיות והתקשרויות במייל ועוד. בחירת הספק והתשתית יכול להיות משהו מאתגר במיוחד כיום עם מגוון רחב של ספקים ואפשרויות אולם מאז מהפיכת האינטרנט החכם של טריפל סי אין ספק עם מי אנשים מעדיפים לעבוד.

מהו אינטרנט חכם?

אבא: "שירה יקירתי, יושבים לארוחת הערב, נא להגיע…"

שירה: "כבר אבא.. .מסיימת תרגיל אחרון בשיעורי הבית ובאה…"

שירה לעצמה: "אוף הלוואי והייתי יודעת כמה זה X חלקי Y בריבוע כפול 0.5454 חלקי 0.5453"

"טינג…" נשמע צליל מהמחשב וחלון הדפדפן קופץ: "מה הבעיה? מוציאים שורש של X, מכפילים אותו ב100 שזה הY, זוכרים אחד ומכפילים במכנה.. זה יוצא X"

שירה: "וואו אינטרנט.. אתה ממש חכם!"

אוקי אז נכון שזו לא הכוונה כשאנו אומרים אינטרנט חכם אבל תודו שזה היה מבדר? 🙂 אינטרנט חכם הוא שירות אינטרנט שבו הלקוח יכול להתחבר למשתמש שלו באתר הספק וליהנות מאפשרויות מהירות לעריכת חבילת האינטרנט שלו. הוא יכול לקבוע איזו חבילה הוא רוצה, כמה לשלם בהתאם לחבילה ולהוסיף/להסיר שירותים נוספים שהוא רוצה כמו הגנת סייבר, שירותי מייל ועוד.

שירותי האינטרנט החכם של טריפל סי:

חברת טריפל סי ספק אינטרנט מורשה בישראל מספקת שירותי אינטרנט המבוססים על תשתיות בזק ותשתיות הסיבים האופטיים (בערים הגדולות בישראל בהם הותקנה תשתית של סיבים אופטיים) ומספקת לכם שירותי אינטרנט מהיר, מאובטח ואיכותי שלכם יש את כל השליטה על בחירת החבילה שלכם וכמה תשלמו בכל חודש. רוצים לשנות את מהירות הגלישה שלכם? רוצים להפחית את ההוצאה החודשית? רוצים להתנתק או לבצע שינויים אחרים? כיום כבר אין צורך בהמתנה מעייפת לנציג או להילחם מול נציגי שימור לקוחות על העזיבה. תוכלו לבצע את הכול באמצעות המשתמש שלכם באתר החברה וליהנות משירותי אינטרנט חכם ושליטה מלאה בחבילת האינטרנט שלכם.

איך לבחור את החבילה המתאימה לנו ביותר?

בחירת חבילת האינטרנט המתאימה לנו ביותר תיעשה על ידי בחינת השימוש והצורך שלנו באינטרנט. במידה ואתם מורידים סרטים ומשחקים או דברים אחרים מהאינטרנט לעתים קרובות, צופים בסרטים אונליין או משתמשים באינטרנט לעבודה מהבית כדאי לבחור באינטרנט מהיר. במידה והשימוש הוא לצרכי מיילים וקריאת חדשות בלבד או דברים בסיסיים אחרים הרי שאפשר גם להסתפק בחבילת אינטרנט בסיסית יותר ולחסוך מעט בהוצאות החודשיות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למי ניתן לפנות עבור אבחון אבנים בכליות?
אבנים בכליות הן בעיה שכיחה המתרחשת כאשר מינרל בשם סידן מצטבר בכליות. האבן עלולה לגרום לכאב ואי נוחות,...
קרא עוד »
יונ 09, 2022
קידום חנות וירטואלית
תחום השיווק ומכירה באמצעות הרשת תופס תאוצה מיום ליום. חנות וירטואלית מעשה באופן משמעותי את הדרך שלך...
קרא עוד »
אוק 03, 2022
8 דברים שכדאי לדעת לפני שאתם הולכים על רהיטי מעצבים
רהיטי מעצבים הם לא רק פריטי ריהוט פונקציונליים; הם יצירות אמנות שמשדרות יוקרה וסטייל. אם אתם מתכננים...
קרא עוד »
יונ 15, 2024