סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

איך תשמרו על המדפסת שלכם

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם בעבר לצורך הדפסת מסמך כזה או אחר, היה צורך לפנות לבית הדפוס ולשלם מחיר מופקע עבור מספר עמודים בודדים, הרי שהיום אנחנו חיים בעידן הרבה יותר פשוט והרבה יותר משתלם. אין שום צורך לצאת מהבית כדי להדפיס מסמכים או עבודות ללימודים, היות וכמעט בכל בית יש מדפסת פרטית. כל אחד כמעט יכול להרשות לעצמו מדפסת פרטית, אשר תוכל לשמש אותו למגוון רחב של שימושים שונים. השוק מוצף במגוון אדיר של מדפסות שונות, החל ממדפסות פשוטות יחסית ועד למדפסות יוקרתיות ואיכותיות ביותר. אך ללא קשר לסוג המדפסת שתבחרו לרכוש לעצמכם, חשוב לזכור לתחזק אותה נכון ולהשתמש בה לפי הגדרות היצרן ועל פי סוג הדיו המתאים לדגם, כמו לדוגמה דיו למדפסת brother. מי שלא ישמור על המדפסת שלו, יגלה מהר מאוד תקלות מעיקות ובעיות שונות שיקשו על עבודה שוטפת ויעילה.

כל הדרכים לשמור על המדפסת שלכם

כאמור, ללא קשר לסוג המדפסת שבחרתם לרכוש ולרמת האיכות שלה, יש צורך להתנהל עמה נכון ולתחזק אותה באופן שוטף. חשוב גם ללמוד להשתמש בה בצורה הנכונה, ולכן מומלץ מאוד לעיין במדריך למשתמש שמגיע איתה. מדובר על מדריך חשוב ביותר, היות והוא מסביר בצורה ברורה ומפורטת כיצד לשמור על המדפסת, כיצד להשתמש בכל אחת מהפונקציות שלה וכיצד לפתור תקלות שונות שעלולות לצוץ בהמשך הדרך. מעבר לכך, חשוב לזכור כי כמות ההדפסה שלכם והאיכות שלה, משפיעה בצורה ניכרת על הזמן שראש דיו אחד יכול להספיק לכם. ישנם אנשים שיכולים להשתמש באותו ראש דיו או טונר למשך חודשים בעוד אחרים נאלצים להחליף אותו אחת למספר ימים. כמובן שככל שאיכות ההדפסה תעלה, כך ראש הדיו יסתיים מהר יותר. לכן כאשר מדובר על הדפסה שהאיכות שלה פחות מהותית, מומלץ להפחית את האיכות במטרה לחסוך בדיו. הפחתת האיכות מתבצעת באמצעות החלון שנפתח במחשב ברגע ששולחים קובץ להדפסה.

לסיכום, על מנת לשמור על המדפסת יש צורך להשתמש בה בהתאם למדריך שמגיע עמה. מעבר לכך, מומלץ להפחית את איכות ההדפסה במטרה לחסוך בדיו, וכמובן שכדאי להזדכות על ראש הדיו המקורי ברגע שהוא אוזל, במטרה לקבל הנחה על ראש דיו חדש.

פוסטים אחרונים

Cashtech

Cashtech

חברת Cashtech נחשבת לאחת החברות המוכרות ביותר, אשר מפעילה כספומטים בבתי עסק. אם בעבר היה צורך לכתת רגליים בחיפוש אחר הכספומט הקרוב,

מדפסת מדבקות תעשייתית

מדפסת מדבקות תעשייתית

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בחרו לרכוש לעצמם מדפסת מדבקות תעשייתית. מדובר על מדפסת חדישה ומשוכללת, המאפשרת לכל אחד להדפיס