סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

סקר גזי קרקע – איך זה עובד

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אחד הסקרים החשובים ביותר מבחינה סביבתית, בכל מה שקשור להגנה על הסביבה ובכלל בכל מה שקשור להיבטים שונים של ביצוע פרויקטים בנדל"ן ובכלל, זה סקר קרקע. 

מדובר על סקר שמטרתו לבדוק האם הקרקע איננה מזוהמת, איננה מכילה מרכיבים אשר עלולים להיות בעייתיים, בין אם זה בעת תהליך ביצוע הפרויקט, ומן הסתם, במיוחד לאחר מכן, כאשר יהיה צורך לאכלס את המקום או להשתמש בו. 

סקרי קרקע כוללים אלמנטים שונים, אחד מהם, זה סקר גזי קרקע. מדובר על סקר ייחודי שמטרתו לבחון האם הקרקע מכילה גזים שונים ואם כן, האם מדובר בגזים רעילים שיכולים לגרום נזק לבני תמותה, חיות או למבנה עצמו. ישנם גזים שעלולים להיות מסרטנים או לייצר מחלות אחרות, ואם כך, הרי שצריך לחפש דרך, במידה וזה אפשרי, לסלק אותם, ואם לא, אסור להשתמש בקרקע. 

לפני שנסביר איך זה מתבצע בפועל, חשוב להדגיש, שביצוע סקרי גז קרקע, מיועדים לחסוך עלויות וזמן, ולמעשה הם מאפשרים לבצע את הפרויקט כפי שאנחנו רוצים. 

כיצד הסקר מתבצע בפועל

בשביל לבצע סקר כזה, יש להיעזר באנשי מקצוע, אשר מתמחים בכל מה שקשור לסקרי קרקע ובפרט בכל מה שקשור לזיהוי גזים. הם ישתמשו באמצעים וכלים שונים שיבחנו את הקרקע, יבחנו האם יש בה גזים ובאיזה עומק הם נמצאים. כמובן שהם יבחנו את המאפיינים של אותם גזים, בשביל לדעת מה רמת הסיכון שלהם. 

מעבר לכך, סביר להניח שהם יבחנו גם את ההיסטוריה של הקרקע, זאת בשביל לוודא, מה בדיוק נעשה על הקרקע קודם לכן, מה היה מעליה, מה היה בתוכה, מי עשה בה שימוש וכיצד. כך אפשר לדעת מה בדיוק הקרקע מכילה. 

 

פוסטים אחרונים

Cashtech

Cashtech

חברת Cashtech נחשבת לאחת החברות המוכרות ביותר, אשר מפעילה כספומטים בבתי עסק. אם בעבר היה צורך לכתת רגליים בחיפוש אחר הכספומט הקרוב,

מדפסת מדבקות תעשייתית

מדפסת מדבקות תעשייתית

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בחרו לרכוש לעצמם מדפסת מדבקות תעשייתית. מדובר על מדפסת חדישה ומשוכללת, המאפשרת לכל אחד להדפיס