סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מערכת ספירת קהל – מה זה בדיוק?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לא פעם עולה צורך בספירת אנשים אשר נמצאים במתחם מסוים. זה יכול להיות בחנויות וזה גם יכול להיות בקניונים. זה קורה בספריות או לחילופין בבתי קזינו. כך גם עם אירועים כמו חתונות או לחילופין הפגנות. המערכות המציעות את ספירת האנשים חוסכים הרבה כאבי ראש למארגנים אשר אמורים לשער איכשהו כמה אנשים נמצאים במתחם או עבור עיתונאים שרוצים לסקר את האירועים והם מעוניינים לתת מספר מדויק עד כמה שאפשר של האנשים שהתקהלו באותו מקום.

הקליקו למידע מאת איי סי יו

אז איך סופרים אנשים?

למעשה קיימות כמה וכמה שיטות ספירה שונות אשר אלו נמצאות בשימוש שוטף בעולם.

מערכת תרמית – אינפרה המיועדת לספירת קהל במועדוני לילה

ישנה המערכת הטרמית אשר היא נועדה לספור את הקהל במועדונים. המערכת מעדכנת בכל רגע נתון מהם נתוני הנכנסים והיוצאים מהמקום כמו גם את כמות השוהים במקום. מעבר לכך ישנה האפשרות לצפות בנתוני הספירה אשר אגורים בתוך המערכת כמו דוחות וגרפים שונים כאשר ישנה דרישה לכך מידי משטרת ישראל.

מערכת לספירת אופניים

ישנה אפשרות לספור את הכמות של רוכבי האופניים הנמצאים במקום מסוים או בשבילים ייעודיים.

הספירה הינה חשובה מאוד במקרים שונים והדרך למדוד ולהגיע למספר המדויק מסייעת מאוד.

הערכת הגודל של הקהל

יש מקומות אשר בהם קל לדעת כמה אנשים נמצאים במקום. אם מדובר במקום סגור עם מספר מושבים ידוע מראש או לחילופין אם נמכרים כרטיסי כניסה, ברור שאפשר לשלוט על כמות הקהל. אך אם יש שטח פתוח ולא מוגדר, הרי שהערכת הקהל נעשית על ידי הכפלת שטחים. נדרשת לכך מומחיות מיוחדת והערכה מקצועית של איש מקצוע או באמצעות מערכת לספירת קהל I SEE YOU.

אך ברור כי כאשר עושים שימוש במערכת המועדת לספירת קהל, הספירה תהיה הרבה יותר מדויקת.

פוסטים אחרונים

מחשוב ענן

מחשוב ענן

מרבית החברות והארגונים כיום מעוניינים לעבור אל מחשוב ענן. המונח ענן כיום מהווה מונח דומיננטי וחשוב מאוד בעולם המחשוב. מדובר על מושג