סדנאות ODT לעובדים מגובשים יותר

בתור בוסים, אתם יכולים לזהות די בקלות כאשר הצוות לא מסתדר בתוכו. מספיק להיכנס לחדר בו אנשים לא מסתדרים וכבר מרגישים שמשהו לא כשורה. אם שיחות מצב כדי להבין מה קורה ואיך ניתן לשפר את היחסים בין העובדים לא משיגות את המטרה, ייתכן וסדנאות ODT הן אלו שיהפכו את העובדים שלכם למגובשים יותר.

 

סדנאות ODT לעובדים מגובשים יותר – זה באמת יכול לעבוד

מוציאות מהאזור המוכר

כל העניין בסדנאות ODT הוא שהן נעשות בשטח הפתוח, מחוץ לקירות מקום העבודה ולאזור ניטרלי עבור כולם. סדנאות אלו נועדות בראש ובראשונה ליצור עובדים מגובשים יותר. בעבור זה היא צריכה לנטרל את הרגשות הרגילים הקיימים במקום העבודה ולהעביר את כל העובדים למקום בו לא ישייכו ישירות את רגשות העבודה שלהם לפעילות ה-ODT אותה הם עומדים לעבור.

 

היכרות טובה יותר

לא תמיד יוצא להכיר את כל העובדים במקום העבודה לעומק. זה קורה כאשר העובדים מחולקים למחלקות שונות, עוסקים בתחומי העיסוק שלהם ואינם נמצאים בנקודת ממשק עם עובדים אחרים. סדנת ODT יכולה ליצור היכרויות חדשות במקום העבודה, ליצור גיבוש בין הצוותים ולאפשר מקום עבודה חברתי יותר.

 

פעילויות קבוצתיות

חלק גדול מסדנאות ה-ODT באות לידי ביטוי בפעילויות קבוצתיות המתבצעות על ידי כלל העובדים. פעילויות גיבוש קבוצתיות עשויות לקרב בין העובדים, לאפשר להם להכיר אחד את השני ולתת לעצמם את המקום לעזור, לסייע ולהרגיש חלק חיוני מצוות עובדים. הפעילויות האלו יכולות להראות גם לפרט וגם לקבוצה כיצד הם עובדים יחד וכיצד כל פרט מועיל בדרך שלו לקבוצה הגדולה.

 

לסיכום,

סנדאות ODT לעובדים מגובשים יותר היא דרך מצוינת לתת לעובדים שלכם לצאת מאזור הנוחות, להכיר יותר אחד את השני ולאפשר תקשורת בונה ונכונה אחד בין השני.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מי צריך לבנות אתר מכירות באינטרנט ומי פחות?
בעידן התפוצה הדיגיטלית, בניית אתרים לעסקים קטנים הפכה לאסטרטגיה המומלצת עבור עסקים הצופים בהתרחבות...
קרא עוד »
ספט 01, 2023
מחשבים – איך לבחור מחשב מתאים?
חושבים לקנות בקרוב מחשב חדש? ישנם אינספור דגמים של מחשבים שניתן למצוא בחנויות כמו מחשבי...
קרא עוד »
אוג 25, 2021
סנטר טים – הטובה ביותר בתחום ניהול ותחזוקת בניינים
חברת ניהול ותחזוקה היא חברה רלוונטית מאוד כמעט לכל בניין כיום. בעוד בעבר, היו מתנדבים מדיירי הבניין...
קרא עוד »
יול 20, 2022