סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

עיצוב לוגואים – כיצד עושים את זה נכון

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לוגו של חברה, עסק, הוא הפנים שלה. אי אפשר לדמיין עסק ולמעשה כל ארגון מכל סוג, מבלי שיש לו לוגו אותו אפשר להציג בכל מקום, בין אם זה על גבי נייר מכתבים, בין אם זה על גבי פרסומים של החברה, מודעות או כל דבר אחר.

מכאן החשיבות הגדולה של הלוגו, מכאן אנחנו גם יכולים להבין, איך בדיוק השימוש בלוגו יכול לשרת את העסק. הרי ברגע שאנחנו משתמשים בלוגו בצורה מסוימת, אז קל מאוד לזהות את העסק איתו. קל מאוד לאפיין שמדובר בסוג עסק מסוים ולא בעסק אחר.

למשל, אם אנחנו משתמשים בלוגו של חברה ספציפית לצורך פרסום או כל דבר אחר, הרי כך כל אחד יכול לדעת מיד שמדובר בחברה זו ולא בחברה אחרת. מכאן גם החשיבות של עיצוב לוגואים בצורה נכונה, על מנת שיהיה ניתן לאפיין ולהבחין בה מיד, ולא נצטרך לחפש אמצעים וכלים חלופיים לשם כך.

איך מעצבים לוגו?

ראשית, יש לאפיין את העסק כדי לייצר מיתוג עסקי, לאפיין את מה שהוא מספק, מה שהוא מייצר, משווק, וכן את החזון שלו. אז יהיה קל להכניס את כל המוטיבים אל תוך הלוגו.

שנית, אנחנו צריכים לדעת כיצד לאפיין את הקהל אליו העסק פונה. הסיבה היא, אם מדובר על עסק שפונה לקהל צעיר, הלוגו צריך להיות מותאם בשבילו. לעומת זאת, אם העסק מופנה לקהל מבוגר, שמרן, אז הלוגו צריך להיות בהתאם. חשוב לומר, שיש אפיונים שונים, כלומר, זה יכול להיות אפיון רב תרבותי, לאומי, ואחר.

שלישית, אנחנו צריכים לדעת באילו אמצעים, כלים, צבעים, אפיונים עיצוביים, גרפיים, שעלינו להקפיד ולהשתמש בהם, בשביל לעצב לוגו כמו שצריך, כפי שאנחנו רוצים.

פוסטים אחרונים

מכשיר להצערת העור

מכשיר להצערת העור – איך זה עובד?

לעור צעיר יש כמה מאפיינים, שנותנים לו את המראה הבריא, הגמיש והמושך שלו, אשר למרבה הצער, נעלמים ומשתנים עם הזמן והגיל. כדי

חשמל חכם

מה זה חשמל חכם?

מערכת חשמל חכם זוהי מערכת שמעניקה את השליטה על מערכות החשמל השונות בבית דרך אפליקציה בטלפון. כל זה קורה באמצעות בקרים מיוחדים