סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

כל המבצעים בפלאפון שלא כדאי לפספס!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

חברת פלאפון הינה חברה ידועה וותיקה, כיום היא מציעה חבילות סלולר משתלמות ואטרקטיביות. בנוסף, בדומה לחברות סלולר אחרות, חברת פלאפון מציעה ללקוחותיה מבצעים רבים. כאן נכתוב יותר על מבחר מגוון של מבצעים בפלאפון שלא כדאי לפספס!

החברה הראשונה והוותיקה בארץ

תמיד מומלץ לבחור בחברות וותיקות בעלות ניסיון רב בתחום הסלולר, ואכן חברת פלאפון הייתה הראשונה שהציעה תקשורת סלולרית. במהלך השנים נהגה החברה לפרסם את עצמה באמצעות ידוענים ומפורסמים בארץ, מה שבהחלט משפיע על דעת הקהל.

אילו מסלולים קיימים?

ישנם כמה מסלולים אותם מציעה חברת פלאפון למי שמצטרף לשירותיה. חשוב לדעת כי פלאפון מציעה לכם שירותי סלולר במחירים מעט גבוהים בהשוואה לחברות אחרות, אולם אין זה הדבר החשוב ביותר, שירותי החברה הם בין הטובים ביותר, וכך לגבי איכות התקשורת. ישנם סניפים של החברה בכל רחבי הארץ.

אין צורך לרכוש מהחברה את המכשיר הנייד

בימים עברו נהגנו לרכוש את המכשיר הנייד אצל חברות הסלולר, אולם כיום המצב שונה. ניתנת לכם הזכות לרכוש את המכשיר הנייד בכל מקום בו תבחרו, פלאפון תספק לכם חבילה על פי מספר דקות, על פי תוכן ובנוסף גם הודעות.

הצעות מחיר ומסלולים

פלאפון מציעה גלישה במהירות של 100 מגה, וקיים מבצע למי שירכוש יותר משלושה קווים. השיחות הן ללא הגבלה, כך גם לגבי מסרונים. חבילה זו עלותה היא 29.9 לחודש. בנוסף, קיימת חבילה המציעה למצטרפים חדשים גלישה במהירות של 150 מגה, שליחת מסרונים ללא הגבלה. מסלול זה עלותו היא 34.9 ₪.

עוד הצעה למצטרפים חדשים – מהירות של 500 מגה, שיחות ומסרונים ללא הגבלה. המחיר הוא 49.9 ₪. ההצעה האחרונה למצטרפים חדשים היא גלישה במהירות של 1000 מגה, שיחות ומסרונים ללא הגבלה. המחיר – 59.9 ₪.

> למידע מקצועי והמלצות נוספות בקרו באתר https://www.mishtalemli.co.il!

פוסטים אחרונים

מה לומדים בקורס פיתוח צד שרת?

צעירים וצעירות אשר מחפשים דרכים כיצד להשתלב בעולם ההייטק, יכולים למצוא הרבה מאוד קורסים ותחומי לימוד שונים. באופן טבעי, כל צעיר וצעירה

מספר שני ללא סים

איך אפשר לקבל מספר שני ללא סים?

אם אתם משתמשים בטלפון הסלולרי האישי שלכם למטרות עסקיות, סביר להניח שיש לכם שני חששות עיקריים: שמירה על פרטיות המספר האישי שלכם