כל המבצעים בפלאפון שלא כדאי לפספס!

מבצעים בפלאפון

חברת פלאפון הינה חברה ידועה וותיקה, כיום היא מציעה חבילות סלולר משתלמות ואטרקטיביות. בנוסף, בדומה לחברות סלולר אחרות, חברת פלאפון מציעה ללקוחותיה מבצעים רבים. כאן נכתוב יותר על מבחר מגוון של מבצעים בפלאפון שלא כדאי לפספס!

החברה הראשונה והוותיקה בארץ

תמיד מומלץ לבחור בחברות וותיקות בעלות ניסיון רב בתחום הסלולר, ואכן חברת פלאפון הייתה הראשונה שהציעה תקשורת סלולרית. במהלך השנים נהגה החברה לפרסם את עצמה באמצעות ידוענים ומפורסמים בארץ, מה שבהחלט משפיע על דעת הקהל.

אילו מסלולים קיימים?

ישנם כמה מסלולים אותם מציעה חברת פלאפון למי שמצטרף לשירותיה. חשוב לדעת כי פלאפון מציעה לכם שירותי סלולר במחירים מעט גבוהים בהשוואה לחברות אחרות, אולם אין זה הדבר החשוב ביותר, שירותי החברה הם בין הטובים ביותר, וכך לגבי איכות התקשורת. ישנם סניפים של החברה בכל רחבי הארץ.

אין צורך לרכוש מהחברה את המכשיר הנייד

בימים עברו נהגנו לרכוש את המכשיר הנייד אצל חברות הסלולר, אולם כיום המצב שונה. ניתנת לכם הזכות לרכוש את המכשיר הנייד בכל מקום בו תבחרו, פלאפון תספק לכם חבילה על פי מספר דקות, על פי תוכן ובנוסף גם הודעות.

הצעות מחיר ומסלולים

פלאפון מציעה גלישה במהירות של 100 מגה, וקיים מבצע למי שירכוש יותר משלושה קווים. השיחות הן ללא הגבלה, כך גם לגבי מסרונים. חבילה זו עלותה היא 29.9 לחודש. בנוסף, קיימת חבילה המציעה למצטרפים חדשים גלישה במהירות של 150 מגה, שליחת מסרונים ללא הגבלה. מסלול זה עלותו היא 34.9 ₪.

עוד הצעה למצטרפים חדשים – מהירות של 500 מגה, שיחות ומסרונים ללא הגבלה. המחיר הוא 49.9 ₪. ההצעה האחרונה למצטרפים חדשים היא גלישה במהירות של 1000 מגה, שיחות ומסרונים ללא הגבלה. המחיר – 59.9 ₪.

> למידע מקצועי והמלצות נוספות בקרו באתר https://www.mishtalemli.co.il!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לרתום טכנולוגיה לשיפור ניהול מועדון לקוחות
הטכנולוגיה נמצאת היום בכל התחומים. כמעט ואין היום תחום שאינו נשלט באמצעות הכלים הטכנולוגיים. לא מן...
קרא עוד »
נוב 26, 2018
מרעיון למוצר – תעשו את זה נכון
יצא לכם לחשוב על רעיון מעולה לפיתוח של מוצר שיוכל לכבוש את העולם? חושבים שהמוצר הבא שלכם עשוי להיות...
קרא עוד »
אפר 03, 2022
גילוי היתרונות הנסתרים של גנרטורים בזמן משבר
בעולם הלא בטוח של היום, אי אפשר להפריז בחשיבותם של גנרטורים בתקופות משבר. בעוד רבים מודעים לפונקציות...
קרא עוד »
פבר 19, 2024