סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

טונרים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כל מי שיש לו מדפסת ביתית יודע שבשלב כזה או אחר, יהיה צורך להחליף לה טונר. היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של טונרים, כך שכל אחד יכול לבחור את הטונר המתאים ביותר לצרכים שלו. בדיוק כפי שמדפסת הזרקת גווני דיו זקוקה להחלפה של ראש דיו, כך גם מדפסת לייזר זקוקה להחלפה של טונר, על מנת להמשיך להדפיס בצורה תקינה ואיכותית. עם זאת, כדאי לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק סוגים שונים של טונרים, כאשר חלקם מקוריים ומיצרים על ידי המפעלים הרשמיים של החברה שייצרה את המדפסת שלכם, בעוד טונרים אחרים מיוצרים על ידי מפעלים אחרים, ולכן הם נקראים טונרים תואמים. 

טונרים מקוריים או תואמים?

אנשים רבים מתלבטים בשאלה איזה טונר כדאי להם לרכוש, היות וישנם יתרונות וחסרונות לשתי האופציות. למשל, כאשר מדובר על משרדים של חברות וארגונים גדולים, לרוב ישנה נטייה לרכוש טונרים מקוריים, על מנת להבטיח איכות הדפסה גבוהה לאורך זמן. אין שום ספק כי הטונרים המקוריים מתאימים למדפסת בצורה מושלמת, ולכן אין שום חשש לתקלות או לבעיות מיוחדות. עם זאת, כדאי לדעת כי טונרים תואמים יכולים גם כן להתאים לכל מדפסת, אך ישנה חשיבות לחברה שמייצרת ומשווקת אותם. מי שיבחר לרכוש טונרים תואמים מחברה מוכרת וידועה, אשר מספקת אחריות מקיפה של שנה ואף יותר, יכול להבטיח לעצמו מוצר איכותי שישמש אותו לאורך זמן. זוהי דרך נפלאה להוזיל עלויות, היות וטונר חלופי יהיה תמיד זול משמעותית מאשר טונר מקורי. 

לסיכום, ניתן היום למצוא בחנויות השונות לא מעט סוגים שונים של טונרים, אך החוכמה היא לבחור את הטונר המתאים ביותר למדפסת שלכם. ניתן לבחור בטונר מקורי, או לחילופין, להוזיל עלויות באמצעות טונר תואם.

פוסטים אחרונים

טכנאי מחשבים מומחה 

למה לבחור טכנאי מחשבים מומחה 

כאשר יש לנו בעיה מסוימת במחשב, הרבה פעמים אנחנו מנסים לפתור אותה בעצמנו או לחילופין, אנחנו מבקשים מהילדים שלנו, קרובי משפחה או