טונרים

טונרים

כל מי שיש לו מדפסת ביתית יודע שבשלב כזה או אחר, יהיה צורך להחליף לה טונר. היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של טונרים, כך שכל אחד יכול לבחור את הטונר המתאים ביותר לצרכים שלו. בדיוק כפי שמדפסת הזרקת גווני דיו זקוקה להחלפה של ראש דיו, כך גם מדפסת לייזר זקוקה להחלפה של טונר, על מנת להמשיך להדפיס בצורה תקינה ואיכותית. עם זאת, כדאי לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק סוגים שונים של טונרים, כאשר חלקם מקוריים ומיצרים על ידי המפעלים הרשמיים של החברה שייצרה את המדפסת שלכם, בעוד טונרים אחרים מיוצרים על ידי מפעלים אחרים, ולכן הם נקראים טונרים תואמים. 

טונרים מקוריים או תואמים?

אנשים רבים מתלבטים בשאלה איזה טונר כדאי להם לרכוש, היות וישנם יתרונות וחסרונות לשתי האופציות. למשל, כאשר מדובר על משרדים של חברות וארגונים גדולים, לרוב ישנה נטייה לרכוש טונרים מקוריים, על מנת להבטיח איכות הדפסה גבוהה לאורך זמן. אין שום ספק כי הטונרים המקוריים מתאימים למדפסת בצורה מושלמת, ולכן אין שום חשש לתקלות או לבעיות מיוחדות. עם זאת, כדאי לדעת כי טונרים תואמים יכולים גם כן להתאים לכל מדפסת, אך ישנה חשיבות לחברה שמייצרת ומשווקת אותם. מי שיבחר לרכוש טונרים תואמים מחברה מוכרת וידועה, אשר מספקת אחריות מקיפה של שנה ואף יותר, יכול להבטיח לעצמו מוצר איכותי שישמש אותו לאורך זמן. זוהי דרך נפלאה להוזיל עלויות, היות וטונר חלופי יהיה תמיד זול משמעותית מאשר טונר מקורי. 

לסיכום, ניתן היום למצוא בחנויות השונות לא מעט סוגים שונים של טונרים, אך החוכמה היא לבחור את הטונר המתאים ביותר למדפסת שלכם. ניתן לבחור בטונר מקורי, או לחילופין, להוזיל עלויות באמצעות טונר תואם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי חנות וירטואלית
כמעט כל אתר אינטרנט היום, בוודאי אתרים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים שונים, מכיל חנות וירטואלית, חנות...
קרא עוד »
ינו 24, 2019
כמה עולה להדפיס דברים ב – 3D
אם לא פעם תהיתם איך החיים שלכם היו נראים אם הייתם יכולים להפוך מחשבה למציאות וליצור באופן קל ומהיר כל...
קרא עוד »
מרץ 05, 2020
צילום מוצרים לאמזון – בעל ערך עצום
דבר כמו צילום מוצרים לאמזון יכול להיות בעל ערך עצום לעסק של כל אחד מכם וזאת אם תהיו מעוניינים להביא את...
קרא עוד »
דצמ 18, 2021